Сьогодні
14:30 04 Сер 2021

Олімпіада 2020: Насібов виграв "срібло" у змаганнях з боротьби греко-римського стилю

English version here

Фото Reuters

Український борець греко-римського стилю Парвіз Насібов у фіналі Олімпійських ігор програв представнику Ірану Мохаммаду Резі Гераї, котрий є чемпіоном Азіатських Ігр 2019-го.

Це друга срібна медаль для України в Токіо.

Іранець одразу захопив ініціативу та виграв перший період 3:1. У другому періоді представнику України не вдалося переламати хід поєдинку. Насібов пропустив ще кілька атак суперника та програв 1:9.

Нагадаємо, що у півфіналі українець в драматичному поєдинку здолав представника Єгипту Ахмеда Ель-Саєда.

Насібов, який виступає у вазі до 67 кг, на шляху до фіналу також прибрав Фредріка Б'єррехуса з Данії (5:1), а також віце-чемпіона світу, представника ОКР Артема Суркова (українець переміг внаслідок останньої активної дії у сутичці).

Зауважимо, що шанс вибороти золоту медаль у греко-римській боротьбі має Жан Беленюк.

За 12 змагальних днів Олімпіади-2020 збірна України здобула вісім нагород. Окрім Парвіза Насібова, срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу Олімпійських ігор у Токіо у категорії до 68 кг. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета та тенісистка Еліна Світоліна.