13:24 29 Лип 2021

Олімпіада 2020: боксер Хижняк вийшов до 1/4 фіналу

Сьогодні у рамках боксерського турніру на Олімпійських іграх у Токіо-2020 на ринг вийшли відразу двоє спортсменів української збірної. Олександр Хижняк та Цотне Рогава в рамках 1/8 фіналу провели свої дебютні поєдинки на змаганнях.

Про це повідомляє Федерація боксу України.

25-річний полтавчанин Хижняк, який є лідером посіву у ваговій категорії до 75 кг, вийшов до 1/4 фіналу, здобувши яскраву перемогу над представником країни-господаря — японцем Юіто Морівакі.

Всі п'ять суддів віддали перевагу Хижняку в кожному з трьох раундів — 30:26, 30:26, 30:27, 30:27, 30:27.

В 1/4 фіналу Олімпіади головна надія українського боксу зустрінеться із 21-річним бійцем з Домініканської Республіки Еурі Седеньо Мартінесом. Поєдинок відбудеться 1-го серпня.

Ще один український боксер, представник суперважкої категорії (+91 кг) Цотне Рогава поступився в 1/8 фіналу олімпійського турніру. У своєму стартовому поєдинку на Іграх 28-річний одесит не зміг здолати опір британця Фрейзера Кларка.

Перемогу за очками здобув Кларк: чотири судді з п'яти віддали перемогу британцеві і лише один став на бік українця.

Як повідомляла Рубрика, загалом збірна України здобула на Олімпіаді-2020 чотири бронзові нагороди. Медалі виграли дзюдоїстка Дар'я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м та плавець Михайло Романчук на дистанції 800 м вільним стилем.