fbpx
Сьогодні
14:20 27 Лип 2021

Вибух хімікатів у Німеччині: двоє працівників серйозно поранені, ще п’ятьох шукають

Вранці 27 липня у німецькому Леверкузені на на території полігону, де розташовані об'єкти хімічної промисловості, стався потужний вибух.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посилання на німецькі видання.

За даними Leverkusener Anzeiger, вибух стався на заводі зі спалювання небезпечних відходів.

Пізніше стало відомо, що внаслідок вибуху на заводі, оператором якого є компанія Currenta, двоє працівників отримали серйозні поранення. Тривають пошуки ще п'ятьох працівників, які могли перебувати у зоні вибуху.

Федеральне управління цивільного захисту та допомоги при стихійних лихах присвоїло цій події рівень попередження "надзвичайна небезпека".

 

На місці працюють пожежники, зокрема й пожежна авіація. Пожежні команди з інших районів прямують до місця вибуху. Постраждалим надають допомогу. Причина вибуху досі невідома.

Поліція оголосила про закриття усіх автобанів у межах міста. Це стосується доріг А1, А3 та А59.

Також влада просила жителів зачинити вікна і двері. Але пізніше заявила, що для мешканців Кельна, як свідчать заміри речовин у повітрі, наразі загрози немає.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: