fbpx
Сьогодні
Новини компаній 10:29 27 Лип 2021

АТБ підвів підсумки півріччя: товарообіг зріс на 20% та відкрито 42 нових магазина

English version here

За результатами роботи шести місяців 2021 року Корпорація «АТБ» збільшила товарообіг на 20% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Таким чином, наразі він складає 85,3 млрд грн (з ПДВ та акцизами) проти 70,7 млрд грн у першому півріччі 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Корпорація вже п'ятий рік поспіль демонструє високі темпи приросту товарообігу:

  • 80,2 млрд грн (з ПДВ) у 2017 році
  • 103,9 млрд грн (з ПДВ) у 2018 році
  • 126,8 млрд грн (з ПДВ) у 2019 році
  • 149,8 млрд грн (з ПДВ) у 2020 році

Відповідно, збільшуються обсяги сплати податків та зборів до бюджетів різних рівнів.

Стабільне зростання товарообігу є результатом як розширення торгової мережі компанії, яка налічує сьогодні 1239 магазинів, так і впровадження нових технологій, вдосконалення виробничих, логістичних та маркетингових процесів, підкреслив генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков. Важливо відзначити, що збереження високих темпів розвитку Корпорації відбувається в умовах всесвітньої епідемії коронавірусу, яка поставила перед операторами продовольчого ринку надскладні завдання збереження стабільного стану соціальної та продовольчої безпеки.

АТБ маркет

У поточному році Корпорація «АТБ» відкрила 42 нових магазинів та провела реконструкцію ще 14 торгових точок. Наразі компанії володіє мережею з 1239 магазинів у 322 населених пунктах 24 областей України.

Нарощування торговельної мережі Корпорації «АТБ», зокрема у Західному та Південному регіонах України, послідовно здійснюється вже кілька років поспіль на основі розробленої менеджментом довгострокової стратегії, яка передбачає поєднання зростання кількісних показників у комплексі із впровадженням передових світових технологій, а також кадровою роботою. Із 2017 року магазини «АТБ» відкриваються в оновленій концепції, вже сьогодні третина торговельної мережі Корпорації працює у нових форматах. За словами Генерального директора «АТБ-Маркет» Бориса Маркова, це виправдані інвестиції, адже ці магазини показують більш високі результати за всіма показниками, у порівнянні з традиційними маркетами мережі.

Також Корпорація продовжує роботу з розвитку та модернізації логістичної інфраструктури, зокрема, будівництва нових розподільчих центрів у Західному та Південному регіонах України, що дозволить істотно наростити обсяги вантажообігу.

АТБ маркет

Довідка. Корпорація «АТБ» – об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах Корпорації «АТБ» працює понад 70 тис. співробітників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: