Про це повідомляє NHK.
Сонячні панелі були встановлені на висоті чотирьох метрів на сільськогосподарській ділянці в місті Токородзава. Це спільний проєкт державного і приватного секторів.
Фото: www3.nhk.or.jp
Під сонячними панелями вирощують виноград і чорницю. Представники міської адміністрації оцінюють річний обсяг виробленої енергії більш ніж у 1.000 мегават-годин, що досить для забезпечення потреб понад 300 домогосподарств.
Представники адміністрації кажуть, що вироблену енергію буде купувати місцева електроенергетична компанія, заснована міською владою, яка потім буде постачати електроенергію на громадські об'єкти в районі.
Міністерство соціальної політики та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) узгодили подальшу співпрацю,… Читати більше
До 211-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Вінницькому літературно-меморіальному музеї М.М. Коцюбинського відкрилась… Читати більше
Президент США Дональд Трамп на зауваження, що Україна може не вижити без американської допомоги, заявив,… Читати більше
86,5% поляків виступають проти відправлення військ їхньої країни в Україну. Про це свідчить опитування компанії… Читати більше
Під час нічної атаки, яка сталася 8 березня, у Запоріжжі російський "Шахед" влучив в один… Читати більше
Глава МЗС Польщі Радослав Сікорський заявив, що термінали Starlink для України й абонентську плату за… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.