fbpx
Сьогодні
17:28 25 Лип 2021

У Києві назвали кількість хімічно небезпечних об'єктів

У Києві функціонує близько двох десятків хімічно небезпечних об'єктів, люди, які проживають поруч, перебувають у зоні потенційного ризику.

Про це на телеканалі "Україна 24" розповів командир комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС) "Київська служба порятунку" Дмитро Піхало, коментуючи аварію на "Рівнеазоті".

"У Києві функціонує приблизно 18 хімічно небезпечних об'єктів, на яких здебільшого використовується хлор і аміак. Також є декілька азотних підприємств. Люди, які мешкають у зоні можливого ураження, підпадають під небезпеку. Якщо ви почули сирену, ви маєте зачинитися у себе вдома, увімкнути радіо, телевізор. Можуть їздити спеціальні аварійні служби, такі, як наша, і проводити оповіщення. Якщо щось трапляється, одразу проводиться оповіщення населення. На заводі має функціонувати лабораторія. Якщо щось трапляється, на заводі існує система оповіщення, включаються сирени", – розповів Піхало.

За словами рятувальника, кияни часто звертаються до них, коли відчувають якийсь хімічний запах.

"У нас багато таких викликів – сваряться сусіді та нашатирем обливають двері. Наша мобільна лабораторія приїжджає, проводить заміри на наявність хімічних речовин", – пояснив він.

Нагадаємо, 20 липня також відбулася аварія на "РівнеАзот", у результаті якої стався викид нітрозних газів у атмосферу й Рівне огорнула помаранчева хімічна хмара.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: