Про це повідомляє "Укрінформ".
Близько п'ятисот учасників мітингу скандують "Ганьба" і намагаються прорватися до другого під'їзду парламенту. Їм перешкоджає колона представників правоохоронних органів. Між мітингувальники та правоохоронцями час від часу відбуваються сутички, ініціаторами яких виступають учасники акції.
Із будівлі Верховної Ради нікого не випускають і не впускають.
Учасники акції прорвали огорожу, намагаючись прорватися до Верховної Ради. Між правоохоронцями та мітингувальниками сталася штовханина.
Приблизно 70% зброї, яку застосовує українська армія на полі бою, — це міжнародна допомога партнерів.… Читати більше
Колекціонер Тарас Лагойда подарував Херсонському художньому музею роботу Олексія Шовкуненка. Про це повідомляє Херсонський художній… Читати більше
У відомстві наголосили, що реальних доказів того, що російські війська 6 лютого намагалися запустити по… Читати більше
Олена Зеленська повідомила, що результати дослідження у межах всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" свідчать,… Читати більше
Папа Римський зустрівся 5 лютого із сімома дівчатами-сиротами віком від 6 до 19 років з… Читати більше
Військові Збройних сил України змогли збити керовану авіаційну бомбу у Запоріжжі. Це вже не перший… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.