fbpx
Сьогодні
11:20 09 Лип 2021

Накладений на "Нову пошту" штраф у понад 325 млн грн буде скасований, - голова Держпродспоживслужби

Голова Державної продовольчої споживчої служби Владислава Магалецька запевняє, що накладений на "Нову пошту" штраф у понад 325 млн грн буде скасований.

Про це Магалецька написала у Фейсбук, передає Рубрика.

Вона зауважила, що знає про суспільний резонанс навколо багатомільйонного штрафу, який співробітники Держпродспоживслужби у Харківській області наклали на "Нову пошту".

"Вчора цілий день займалася цим питанням: проводила внутрішнє розслідування, ознайомилася з відеофіксацією, консультувалася з юристами. Розібрала ситуацію, як то кажуть, на молекули", – повідомила голова служби.

"Такого штрафу не буде. Бо він неадекватний порушенню. Юристи готують відповідне рішення. Сьогодні буду мати особисту зустріч із представниками «Нової пошти» та бізнес-спільноти. Необхідно терміново міняти законодавство. Інакше такі випадки можуть повторитися через виконавців на місцях", – зазначила Магалецька.

Також Магалецька повідомила, що "з "винуватцями" скандалу в Харківській області розбираємося. Мене особисто цікавлять мотиви такого рішення. Наголошую: в ДПСС ніхто не буде «рвати» бізнес, поки я очолюю цю структуру".

Як повідомлялось, 5 липня у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Харківській області заявили про "численні звернення громадян щодо неякісного обслуговування та порушення їхніх прав під час користування послугами у відділеннях "Нової пошти" в Харкові та Харківській області".

З метою захисту прав споживачів були проведені позапланові перевірки ряду відділень "Нової пошти".

«В ході перевірок суб'єктом господарювання не були надані документи, пояснення, необхідні для повного та всебічного розгляду звернень громадян та проведення позапланових перевірок, у зв'язку з чим перевірити факти, викладені у зверненнях, було неможливим  Таким чином, ТОВ "Нова пошта" створило перешкоди службовим особам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів", – заявили у Держпродспоживслужбі.

Там додали, що за порушення законодавства на ТОВ "Нова пошта" накладені адміністративні штрафи та адміністративно-господарські стягнення загальною сумою 325 851 634 грн 80 коп.

У свою чергу "Нова пошта" подала до суду на Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області через штраф на суму понад 325 млн грн, який у компанії вважають необґрунтовано великим.

Рубрика:
Економіка

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: