МЗС Франції закликає не користуватися вакцинами з Росії та Китаю

МЗС Франції звернулося до громадян з закликом довіряти лише перевіреним вакцинам та не користуватися препаратами з Росії та Китаю.

Про це повідомляє телеканал Francе 2 з посиланням на держсекретаря при МЗС Клемана Бона.

Очевидно, в основному йдеться про російський препарат "Спутнік", хоча окрім нього в РФ ще є пару вакцин, та китайський Sinovac, окрім усіх інших, винайдених у Піднебесній. Варто зауважити, що саме його зараз масово використовують для щеплення українців.

Бон зауважив, що французи повинні використовувати вакцини, в яких впевнене керівництво країни. Йдеться лише про чотири препарати, визнані не тільки у Франції, а на території усього Євросоюзу: Moderna, AstraZeneca, Pfizer/BioNTech і Johnson&Johnson.

"Що ж до ряду інших вакцин, зокрема російських і китайських, Франція каже своїм партнерам: "Будьте обережні, скажіть "ні" цим вакцинам", – сказав політик.

Нагадаємо, 5 березня тодішній міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що російську вакцину "Спутнік V" в Україні не зареєструють за жодних умов.

Наразі в Україні є чотири вакцини: AstraZeneca (Covishield, SKBio), Sinovac Biotech, Pfizer-BioNTech та Novavax.

Свіжі дописи

  • Новини

На вершині Пахкал-Кая у Криму встановили синьо-жовті прапори

На тимчасово окупованому українському півострові на висоті 1138 метрів на вершині Пахкал-Кая з нагоди Дня… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

Reuters: у СОТ вперше Сполучені Штати утримались від засудження російської агресії в Україні

26 лютого Сполучені Штати Америки вперше утрималися від заяви членів Світової організації торгівлі, в якій… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

Латвійське видання Delfi переклало та випустило український комікс про боротьбу з пропагандою рф

У Латвії переклали та опублікували в виданні Delfi український мальопис від журналу соціальних коміксів Inker Комікс… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

Це дає результати: Сухаревський розповів про збивання російських ударних безпілотників FPV-дронами

Українські військові застосовують нову тактику боротьби з російськими ударними безпілотниками Shahed, почавши збивати їх FPV-дронами,… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

Начальник штабу “Азову” Кротевич після 10 років служби залишає посаду

Після 10 років служби начальник штабу 12 бригади спеціального призначення "Азов" Богдан Кротевич (Тавр) залишає… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025
  • Новини

Посада була вакантною понад два роки: в Угорщині розпочинає свою роботу посол України

26 лютого надзвичайний і повноважний посол України в Угорщині Федір Шандор вручив копії вірчих грамот… Читати більше

Wednesday February 26th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.