fbpx
Сьогодні
16:24 07 Лип 2021

Сильна Україна зробить сильнішим ЄС, – Зеленський

Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський взяв участь у відкритті Четвертої Конференції з питань реформ в Україні на тему «Сильна Україна у сильній європейській та євроатлантичній родині».

Глава держави висловив радість стосовно того, що цьогоріч Конференцію щодо реформ в Україні приймає саме Литва, адже впродовж останніх років литовські партнери були й залишаються в авангарді підтримки змін в Україні.

Окрему увагу Володимир Зеленський акцентував на амбітній меті України щодо відносин з Євросоюзом.

«Європейський Союз є нашим надійним партнером у впровадженні внутрішніх реформ, модернізації української економіки, підвищенні конкурентоспроможності. Відбувається поступова інтеграція наших ринків», – зазначив він.

Президент зауважив, що питома вага торгівлі з ЄС сьогодні перевищила 40% загального обсягу зовнішньої торгівлі України.

«Мені здається, це тільки початок. Ми прагнемо оновлення Угоди про асоціацію. Динамічні зміни законодавства ЄС та умов нашої двосторонньої торгівлі вимагають від нас креативності і гнучкості. Цей процес було започатковано під час попереднього Саміту Україна – ЄС. До наступного Саміту маємо підбити перші підсумки переговорів щодо оновлення тарифної частини Угоди», – наголосив Глава держави.

Також, за його словами, українські виробники чекають на спрощення торгівлі промисловою продукцією, тож «промисловий безвіз» має стати історією спільного успіху.

Україна активно долучається до співпраці в межах реалізації Європейського зеленого курсу. «Наша мета – уникнути потенційних бар'єрів у двосторонній торгівлі при формуванні європейського Механізму коригування вуглецю на кордоні», – сказав Володимир Зеленський.

Зеленський наголосив, що зближення України та ЄС має бути дорогою з двостороннім рухом, «адже не тільки євроінтеграція робить Україну сильнішою. Сильна Україна зробить сильнішим Європейський Союз».

«Євросоюз має продемонструвати свою відданість європейським цінностям та принципам. Замість розмов про відновлення самітів ЄС – Росія, мені здається, краще фіксувати європейську перспективу України», – сказав він.

Президент також зазначив, що Україна робить свій вагомий внесок у забезпечення євроатлантичної безпеки. Зокрема, наша країна є невід'ємною частиною Сил швидкого реагування НАТО, бере участь у миротворчих операціях та навчаннях Альянсу й налагоджує взаємосумісність з арміями НАТО, що видно на прикладі Литовсько-польсько-української бригади (ЛитПолУкрбриг).

«Втім, я хотів би, щоб за цими важливими сигналами не був загублений ключовий аспект – через тринадцять років після Бухарестського саміту НАТО слід закінчити період невизначеності та почати втілювати в життя підтверджене політичне рішення про майбутнє членство України в НАТО», – наголосив Володимир Зеленський.

Він запевнив, що Українська держава й надалі робитиме все, щоб пришвидшити темп реформ, зокрема в межах виконання Річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО.

«Але вже сьогодні ми б хотіли отримати перелік реформ, виконання яких дозволить Україні перейти до наступного кроку – до інтеграції з Альянсом. Ми хотіли б мати узгоджені НАТО критерії, «маркери», за якими буде надалі оцінюватися успішність наших реформ та готовність до членства», – заявив Президент.

За словами Глави держави, наразі обговорюється можливість проведення у 2023 році Саміту НАТО у Вільнюсі. «Будемо лише вітати, якщо братня Литва виступить господарем цього заходу, і в межах цього заходу щось нове продемонструють країни НАТО щодо України», – сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

9 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Cміх та й годі

Ха. ха, ха, і знову толя кремлебот, якому аж свербить встромити від заздрості свого носа в справи іншої країни, краще би переймався так своєю, то може і дісно щось би там висосав.))))))

2
Читач

Так а ти чого тут скачеш аж з-за поребрика? В твоєму ординському мухасранську краще, то і сиди там, читай місцевий цвинтарний вісник, і не демонструй тут всім отой там ваш сказ неповноцінності.))

3

Так а тебе какое дело до того, что не касается тебя, если такой дурак, что до сих пор этого не понял со своей генетической ущербностью самых злобных, жадных до чужого, завистливых жджо всего, но нищих умом москалопитеков, то и бери свой чемодан, если это для тебя форма твоего развития, и вали себе в свою засранию лучше разгребать свои туалеты, где одна дырка на десятерых, как гордость кремля.

4
Читач

Це кремлівська шавка не заспокоїться, поки не обгавкає тут усіх, бо воно ж таке скажене в своїй настирності, що лізе до нас аж з-за поребрика, аби довести на весь інтернет всю ницість того їх руськаміра, що саме тут і доводять зайвий раз такі кремлеботи.

5
Кармелюк

Коли буде вільна, тоді буде сильна, та всеж краще ніж ССильна, як та кремлівська орда для чужих їй народів.

6

Ну про вільну, сильну, правову, розвинену, евротипу, звизділи ще здавна.
Ще перший наглавнюкішніший Ґирант теревенив про Полуботкові скарби, про нескінченні запаси власного газу, нафти, вугілля Волинського (на 10 тис. років запасів), золота.
Про те, що хватить кацапів годувати салом, м'ясом, хлібом, ковбасами, що без них Україна якось проживе.
Інше Ґиранти теж ті ж самі "пісні" співали, а тим часом розграблювали (прихватизовували) те, що народом України протягом більш ніж 70 років створювалось (заводи, фабрики, шахти, корисні копалини, навіть воду, ліси.
Тепер останні "діячі владні" вже до землі добрались - пустили з молотка.
Народу залишили тарифи і право самостійно .... виживати: хто як може.
А щоб мізки народу засрати чимось пафосним, патріотичним, (від думок про проблеми житійські), придумали відродити байки про "героїв, що боролись на Україну"). Тута ж гисторики новітні об'явились, які написали новітні кандидатські, докторські "трактати" про те, чого насправді не було, або було та не таке і так.
Знайшлись і найомні, і розумом порушені, послідовники, нащадки. Політшантрапа різновічна, яка себе прославляє у різних бунтівках, ходах, акціях.
Якийсь новий клас об'явився у суспільстві - "активісти", "ЛГБТісти" та інша нечиста сила, але разом з тим така, що доволі меркантильна.
А тута ще так склалось, що народ щоб не вибирати на новий строк старого жлоба небайдужого до всього, що погано лежить, обрали "скомороха" театрального разом із усім його "творчим" шалманом.
В підсумку - вийшла знов за=дрипана дупа з тих ідей про оновлену країу і державу.
Про тих ведучих шахраїв майдаунних вже й згадувати не хочеться.
Достатньо про одного лише - Яйценюху.

7
Оглядач

Стільки тексту, а калька одна - з кремлівських агіток для атимайданівських аХтивістів відродження совка під баштами кремля ще часів янукОвоча, то чи варто було стільки тут клацати по клавіатурі, бо всім це вже відомо давно.

8

Шо, мудило, правда очі колить ?
Таким найманцям як ти та тобі подібні, що от там на ++++вали.
з кремлями сам розбирайся.
Можеш по допомогу до Вітрувоньовиччя звернутись, чи до Портника-гомо та інших словоблудних талантів у цих "змаганнях".
Народ же - це не оця частина, шо по клавішах замовну муйню клацає, прославляючи нацистів, ЛГБТтистів, квартальних артистів, а та, переважна в більшості, що і без Інтернет сайтів-майтів в житті - політиці розуміється.
Шмарклі "зелені" підітри, дОглядаче.

9

Заноловок звучить, як наче партія Тігібка об'єднається з партією Порошенка

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: