fbpx
Сьогодні
18:32 07 Лип 2021

НОК затвердив склад збірної України на Олімпійські Ігри: список

Фото Getty Images

Національний олімпійський комітет України затвердив склад збірної України на Олімпійські Ігри, які відбудуться у Токіо.

У затвердженому списку вказано 158 спортсменів, які змагатимуться у 26 видах спорту.

У списку представлені імениті спортсмени, серед яких:

Бокс

Хижняк Олександр, Харциз Ярослав;

Бадмінтон

Почтарьов Артем, Улітіна Марія;

Вільна боротьба

Михайлов Василь, Хоцянівський Олександр;

Жіноча боротьба

Лівач Оксана, Грушина Аліна, Коляденко Ірина, Черкасова Алла, Белінська Алла;

Греко-римська боротьба

Жан Беленюк;

Важка атлетика

Деха Ірина, Конотоп Каміла;

Велосипедний спорт: маунтінбайк

Беломоїна Яна;

Велосипедний спорт: трек

Старікова Олена, Басова Любов;

Велосипедний спорт: шосе

Будяк Анатолій, Кононенко Валерія;

Веслування академічне

Хмара Ігор, Ковальов Станіслав;

Веслування на байдарках і каное

Алтухов Павло, Вандюк Юрій, Янчук Дмитро, Лузан Людмила, Четверікова Анастасія, Повх Марія, Тодорова Анастасія, Кічасова-Скорик Марія, Кукліновська Людмила, Юлія Юрійчук;

Веслувальний слалом

Ус Вікторія;

Спортивна гімнастика

Радівілов Ігор, Пахнюк Петро, Юденков Євген, Ковтун Ілля, Варінська Діана;

Художня гімнастика

Вікторія Онопрієнко, Христина Погранична, Анастасія Возняк, Єва Малащук, Маріола Боднарчук, Марія Височанська, Дарина Дуда;

Дзюдо

Артем Лесюк, Георгій Зантарая, Кеджау Ньябалі, Яків Хаммо, Дар'я Білодід, Єлизавета Каланіна, Анастасія Турчин;

Карате

Серьогіна Аніта, Терлюга Анжеліка, Горуна Станіслав;

Кінний спорт

Продан Олександр, Логутенкова Інна;

Легка атлетика

Проценко Андрій, Піскунов Гліб, Кохан Михайло, Городиський Богдан-Іван, Нижник Микола, Сітковський Олександр, Забуженко Едуард, Лосєв Іван, Главан Ігор, Закальницький Мар'ян, Банзерук Іван, Нестеренко Микита, Гаврилюк Михайло, Коваленко Назар, Мусієнко Ігор, Погорілко Олександр, Барабанов Микита, Даниленко Данило, Мазур Владислав, Смелик Сергій, Магучіх Ярослава, Левченко Юлія, Геращенко Ірина, Бех-Романчук Марина, Саладуха Ольга, Климець Ірина, Новожилова Ірина, Рижикова Анна, Ткачук Вікторія, Мельник Тетяна, Климюк Катерина, Бризгіна Анастасія, Прокоф'єва Євгенія, Михайлова Дар'я, Оляновська Людмила, Сахарук Марія, Килипко Марина, Голодна Ольга, Калюжна Вікторія, Шевчук Ганна, Пироженко-Чорномаз Наталія, Семенова Наталія, Гладійчук Яна, Стребкова Наталія, Миколенко Марія, Логвиненко Аліна, Качур Яна;

Плавання

Бухов Владислав, Кесіль Денис, Романчук Михайло, Трояновський Ігор, Фролов Сергій, Шевцов Сергій, Зевіна Дарина, Панчішко Христина;

Синхронне плавання

Савчук Анастасія, Федіна Марта, Яхно Єлизавета, Алексіїва Владислава, Алексіїва Марина, Сидоренко Ксенія, Резнік Катерина, Шинкаренко Аліна, Гришко Вероніка;

Стрільба з лука

Гунбін Олексій, Марченко Вероніка, Павлова Анастасія, Січенікова Лідія;

Стрільба кульова

Коростильов Павло, Омельчук Олег, Царьков Олег, Куліш Сергій, Костевич Олена;

Стрільба стендова

Ірина Маловічко;

Стрибки на батуті

Микола Просторов;

Стрибки у воду

Середа Олексій, Сербін Олег, Колодій Олег, Кесарь Вікторія, Письменська Анна, Лискун Софія;

Секція "сучасне п'ятиборство"

Павло Тимощенко;

Теніс

Світоліна Еліна, Костюк Марта, Ястремська Даяна, Кіченок Людмила, Кіченок Надія;

Триатлон

Єлістратова Юлія;

Фехтування

Нікішін Богдан, Рейзлін Ігор, Свічкар Роман, Герей Анатолій, Харлан Ольга, Кривицька Олена.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: