18:13 04 Лип 2021

Збірну України фантастично зустріли у Борисполі після гри у чвертьфіналі Євро-2020

Футболісти збірної України повертаються у Київ після гри у чвертьфіналі Євро-2020.

Фани зустрічали українських футболістів в аеропорту Бориспіль, пише НВ.

Збірну України зустрічають у 1Борисполі після гри у чвертьфіналі Євро-2020

Команда вперше в історії грала на цій стадії чемпіонату Європи, втім, програла збірній Англії із рахунком 0:4.

Українці приїхали з жовто-блакитними прапорами й вигукували слова підтримки та вдячності спортсменам.

На даху багаторівневого паркінгу аеропорту "Бориспіль" зібралися тисячі українців з національною символікою, які вітали збірну скандуванням та оплесками. До події також приєдналися відомі зірки української естради: лідер групи ТНМК Фоззі, соліст групи СКАЙ Олег Собчук та репер ЯрмаК, які разом із вболівальниками виконали на честь команди національний гімн країни.

Вболівальники разом з українськими футболістами заспівали гімн України.

Зі сцени також виступив тренер збірної Андрій Шевченко, який висловив подяку вболівальникам за підтримку і спортсменам за самовіддачу у грі.

зустріч футболістів бориспіль - 657

Головний тренер збірної Андрій Шевченко подякував вболівальникам за підтримку та теплу зустріч, а своїм підопічним – за самовідданість та характер. "Я вдячний вам за таку підтримку! Це було дуже важливо, коли ми виходили на ігри. Дякуємо всім, хто приїхав підтримати команду. Дякуємо всім, хто вболівав в Україні. Ми бачили та відчували вашу підтримку. Я хочу подякувати хлопцям за самовіддачу, бажання та футбол, які вони показали", – сказав Шевченко.

Нагадаємо, українська команда пробилася до чвертьфіналу Євро-2020, перемігши збірну Швеції з рахунком 2:1. Вирішальний гол на останніх хвилинах додаткового часу забив український форвард Артем Довбик. Цей гол також увійшов в історію, як найбільш пізній переможний гол, забитий на Чемпіонатах Європи з футболу.

У вчорашньому матчі Україна – Англія українська збірна у чвертьфіналі Євро-2020 поступилася англійцям з рахунком 0:4.