fbpx
Сьогодні
13:15 29 Чер 2021

Президентка Естонії стала глобальною захисницею жінок і дітей у рамках ініціативи ООН

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд стала глобальною захисницею жінок і дітей у рамках ініціативи ООН «Кожна жінка, кожна дитина».

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на посольство Естонії в Києві.

За призначенням генсека ООН  упродовж двох років вона опікуватиметься питаннями здоров'я і добробуту жінок, дітей та підлітків в усьому світі.

"Я горда тим, що стала першим глобальним захисником ООН Every Woman Every Child. Три амбіційні цілі на наступні два роки: менше материнської смертності, більше безпеки в питаннях харчування, більше інновацій та цифрових рішень", – сказала Керсті Кальюлайд.

Генсек ООН призначив президента Естонії всесвітньою захисницею жінок і дітей

Також Президент Естонії зустрілась із заступником виконавчого директора UNICEF Омаром Абді та його командою для розмови про вплив пандемії на дітей. Висновки не надто втішні: прогнозують погіршення у багатьох сферах.

Найбільш незахищені верстви суспільства знову найбільше постраждають від наслідків кризи. ЮНІСЕФ та Естонія будуть і надалі тісно співпрацювати на всіх рівнях, щоб кожна дитина в світі могла жити й розвиватися повноцінно.

Рубрика:
Світ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: