fbpx
Сьогодні
20:08 22 Чер 2021

Стало відомо, коли піщана буря розвіється над Києвом

Ситуація з піщаною бурею в Києві має покращитися до середини ночі, проте залишкові явища переміщення пилових частинок спостерігатимуться ще деякий час.

Про це інформує пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"За інформацією Українського гідрометцентру, 22 червня у м. Києві зафіксовано погіршення метеорологічної видимості. Ситуація покращиться до середини ночі, проте залишкові явища переміщення пилових частинок будуть спостерігатися ще деякий час", – йдеться у повідомленні.

За інформацією рятувальників, причиною такого явища стало видування у південних районах РФ значної кількості грунту та переміщення повітряних мас на територію України.

Окрім того, як зазначається, додатковим фактором стало посилення швидкості вітру до 20 м/с у Києві, що спричинило видування з дорожнього покриття і вулиць дрібно дисперсного пилу, а також підвищення вологості повітря, яке сприяє погіршенню горизонтальної видимості.

Ця ситуація не несе загрози життю і здоров'ю громадян, уточнили у ДСНС.

Раніше "Рубрика" писала, що у понеділок кілька регіонів Україна затягнула пилова завіса, а у вівторок пил дійшов і до Києва.

Метеорологи не виключають, що це пилова буря, що могла прийти з Середньої Азії чи півдня Росії. Або ж наслідки різкої спеки.

В Укргідрометцентрі припускають, що пил і пісок міг принести південно-східний вітер з Астраханської області Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: