20:56 21 Чер 2021

Збірна України програла команді Австрії

У третьому матчі групового етапу Євро-2020 збірна України з футболу поступилася Австрії — 0:1.

На початку поєдинку австрійці намагалися більше володіти м'ячем, і зрештою це почало призводити до небезпечних моментів біля воріт українців.

Один із таких призвів до взяття воріт: на 21 хвилині Давід Алаба подав м'яч з кутового, а Крістоф Баумгартнер відправив снаряд у сітку.

Після цього українці намагалися більше йти в атаку, хоча контроль над м'ячем залишався здебільшого за австрійцями.

Як пише Громадське, чудову нагоду забити наша команда мала на 29 хвилині: Микола Шапаренко технічно пробив з лівого кута штрафного майданчика, голкіпер суперників відбив м'яч, а Андрій Ярмоленко не встиг на добиванні.

Потім декілька нагод мали австрійці, проте то нас рятував голкіпер Геогрій Бущан, то суперників підводила майстерність.

У другому таймі українці й надалі намагалися атакувати, проте ці спроби рідко призводили до небезпечних моментів. М'яч міг потрапити у ворота суперників на 61 хвилині, коли після навісу Віктора Циганкова гравець Австрії зрізав м'яч в свої ворота.

Проте воротар у цьому моменті зіграв надійно.

Чи потрапимо ми у плей-оф — залежить від результатів в інших квартетах.