Сьогодні
Фото 17:51 17 Чер 2021

Україна перемогла Північну Македонію на Євро-2020

English version here

Збірна України здобула першу перемогу на Євро-2020, обігравши Північну Македонію з рахунком 2:1.

Про це пише Рубрика.

Україна Македонія футбол

Команда Андрія Шевченка розпочала виступи на Євро-2020 у групі C з поразки від Нідерландів – 2:3, а Північна Македонія поступилася Австрії – 1:3. Через це обидві команди більше не мали права на помилку.

У 2-му турі українці та македонці зустрічалися у Бухаресті (Румунія). "Арену Націонале" було дозволено заповнити на чверть, на грі були присутні 13 тис. глядачів. Багато фанів прилетіли на матч з України та забезпечили нашій збірній потужну підтримку.

Збірна України активно розпочала гру та повела у рахунку на 29-й хвилині. Після подачі кутового зліва Олександр Караваєв проштовхнув м'яч на дальню штангу Андрієві Ярмоленку, який з близької відстані переправив м'яч у сітку.

Збірна Україна продовжила тиск на ворота суперника та за 5 хвилин забила вдруге. Андрій Ярмоленко передачею з правого флангу вивів Романа Яремчука сам на сам з голкіпером, а форвард не схибив.

На 57-й хвилині Північна Македонія отримала право на пенальті після жорсткого стику Олександра Караваєва з Гораном Пандєвим. Воротар збірної України Георгій Бущан відбив удар Езгіяна Аліоскі, однак македонець вдало зіграв на добивання та скоротив відставання у рахунку.

На 84-й хвилині збірна України також отримала право на пенальті, який аргентинський арбітр Фернандо Рапалліні призначив після перегляду VAR – м'яч вручив македонському футболісту в руку після удару зі штрафного. Проте, Руслан Малиновський не зміг переграти голкіпера.

Збірна України перемогла Північну Македонію 2:1, набрала 3 очка та наздогнала Нідерланди та Австрію, які теж мають по 3 пункти та свій матч 2-го туру зіграють сьогодні у Амстердамі о 22:00.

У заключному турі групового раунду, в понеділок, 21 червня, Україна в Бухаресті зустрінеться з Австрією, а Північна Македонія зіграє у Амстердамі з Нідерландами.