Як передає Рубрика, про це повідомляє газета "Известия".
"Мені здається, що в наших двосторонніх відносинах (України і Росії, — ред.) стільки накопичилося проблем, що потрібно було б говорити про це", — сказав Путін.
Далі він додав, що главам двох сусідніх країн «завжди є про що поговорити».
Крім того, як повідомляє Інтерфакс, президент Росії зазначив, що гарантій невступу України в НАТО немає, а заяви США про те, що президент Байден не говорив із Зеленським про надання Києву плану щодо вступу в НАТО, можуть бути пов'язані з майбутнім самітом лідерів Росії і США. Окремо Путін сказав, що в разі вступу України в НАТО "підлітний час ракет від Харкова чи Дніпропетровська до центральної частини Росії та Москви зменшиться до 7-10 хвилин", назвавши це "червоною лінією" для російської влади.
Також президент Росії назвав "абсолютно неприйнятним" і "таким, що не відповідає міжнародному правому» український законопроєкт про корінні народи, порівнявши його з "теорією і практикою нацистської Німеччини".
Раніше, 8 червня помічник президента РФ Юрій Ушаков повідомив, що зрушень з підготовки можливої зустрічі президентів Росії та України Володимира Путіна і Володимира Зеленського поки немає.
Як повідомляв Рубрика, 20 квітня Зеленський звернувся до Путіна, запропонувавши йому зустрітися «в будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна».
Пізніше, 22 квітня, Путін заявляв, що готовий в Москві зустрітися із Зеленським, але питання про припинення війни на сході України буде обговорювати тільки після переговорів української влади з ватажками маріонеткових так званих "ДНР" і "ЛНР".
Зокрема, за словами Путіна, якщо Зеленський хоче обговорити двосторонні відносини, то він запрошує його в Москву, а якщо обговорювати "проблеми Донбасу", – Путін запропонував робити це з "керівниками "ДНР" і "ЛНР"".
США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше
Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше
В Італії, на головній площі Мілана біля собору Duomo, українські активісти розгорнули найбільшу українську хустку… Читати більше
Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше
У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна працює з країнами-партнерами над мирним рішенням для завершення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.