Про це повідомили у пресслужбі міської ради.
Зазначається, що виникають випадки, коли диспетчеру потрібно швидко зв'язатися з водієм і навпаки. Це стосується дорожньо-транспортних пригод або погане самопочуття водія або пасажирів.
Щоб відповісти на дзвінок диспетчера, водієві не потрібно нічого натискати. Пристрій постійно працює у включеному режимі.
Якщо ж йому самому знадобиться зв'язатися з диспетчерським центром, в його кабіні для цього є тривожна кнопка.
Диспетчер практично миттєво отримає повідомлення, встановить причину виклику і в разі необхідності викличе відповідні служби.
Крім того, система передбачає відеозв'язок: дві відеокамери розташовуються в салоні, одна – в кабіні водія і ще одна виконує роль відеореєстратора.
Це дозволяє побачити наповнення салону, що в перспективі дозволить оцінювати пасажиропотоки та визначати, скільки одиниць рухомого складу необхідно випускати на маршрути залежно від часу доби, а також судити про необхідність деяких маршрутів.
Нині система працює в тестовому режимі в одному тролейбусі 42-го маршруту. Після закінчення тестового періоду такими системами планують оснастити й інші маршрути наземного електротранспорту.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.