fbpx
Сьогодні
22:04 21 Тра 2021

Разумков вважає, що питання "Північного потоку-2" має бути на порядку денному усіх гілок влади

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що питання щодо "Північного потоку-2" повинно бути на порядку денному в усіх гілок влади.

Про це він заявив у ефірі телеканалу "НАШ".

"Ми маємо зробити так, щоб "Північний потік-2″ не був добудований. Це першочергова задача, яка стоїть перед українськими політиками", – зазначив Дмитро Разумков.

Він також наголосив, що Верховна Рада України швидко відреагувала на події, які розгортаються довкола завершення будівництва газотранспортного проекту "Північний потік-2".

"Не відкладаючи це питання на потім, Парламент проголосував за відповідне звернення. Оскільки в країні гостро стоїть питання національної економічної безпеки", – підкреслив Дмитро Разумков.

Він наголосив, що парламент вже не вперше оперативно реагує на виклики, які виникають перед державою.

"Верховна Рада миттєво реагувала і на ситуацію, пов'язану з пандемією коронавірусу, і довкола війни. Парламент завжди займав позицію в інтересах нашої країни", – сказав Дмитро Разумков.

Як повідомляла Рубрика, 18 травня у ЗМІ з'явилась інформація, що адміністрація президента Сполучених Штатів (США) Джо Байдена має намір відмовитися від санкцій проти керівництва компанії, відповідальної за будівництво російського газопроводу "Північний потік-2". Зокрема, проти глави компанії Nord Stream 2 AG Матіаса Варніга.

19 травня у Німеччині підтвердили, що США планують відмовитися він санкцій проти глави компанії Маттіаса Варнінга та газопроводу "Північний потік-2".

20 травня канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що Байден "тепер трохи наблизився до нас у зв'язку з конфліктом навколо "Північного потоку-2″, щодо якого ми маємо різні погляди".

21 травня Верховна Рада ухвалила постанову про Звернення до Конгресу США щодо активізації зусиль зі зміцнення енергетичної безпеки України та Європи шляхом загального запровадження санкцій щодо будівництва газопроводу "Північний потік-2".

У заяві зазначається, що мета будівництва газопроводу – обійти територію України, створити механізм тиску на державу та країни всієї Центрально-Східної Європи, підірвати трансатлантичну єдність, розділити Європу та посилити залежність інших країн ЄС від поставок російського газу.

Автор:
Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: