fbpx
Сьогодні
18:33 12 Тра 2021

Подружжя Зеленських відвідали виставку Івана Марчука та запропонували митцю будівлю для створення його музею

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідали ретроспективну виставку народного художника України Івана Марчука в Музеї історії Києва та привітали митця з 85-річним ювілеєм.

Про це пише Офіс Президента. 

На виставці Івана Марчука «Я ЄСМЬ…» представлено близько 70 полотен з власної колекції художника, а також картини з приватних колекцій та Національного художнього музею України, котрі ще не виставлялися на широкий загал.

Подружжя Зеленських

Фото: president.gov.ua

Президентське подружжя оглянуло полотна та поспілкувалося з художником. Іван Марчук розповів про історію представлених робіт, про те, що надихало на їхнє створення, а також про авторську техніку.

«Завдяки вашій унікальній творчості вітчизняне та світове мистецтво отримало тисячі яскравих і колоритних полотен, які сповнені гармонії, символізму та щирої любові до української землі. Вашим талантом пишається вся Україна і захоплюються у світі. У вас прекрасні картини, бережіть свій талант», – сказав Глава держави, звертаючись до митця.

Подружжя Зеленських

Фото: president.gov.ua

Володимир та Олена Зеленські побажали Івану Марчуку міцного здоров'я, добробуту та натхнення.

Президент також звернув увагу на те, що Іван Марчук наразі шукає будівлю для створення музею. Тому Глава держави запропонував будівлю, що нині належить Державному управлінню справами.

Подружжя Зеленських

Фото: president.gov.ua

«Це раніше було американське посольство. Подивіться, і якщо вам сподобається, ми готові відремонтувати та зробити музей. Будівля велика, є подвір'я. Було б круто для України, щоб люди могли відвідувати ваш музей», – зазначив Володимир Зеленський.

Виставка «Я ЄСМЬ…» у Музеї історії Києва триватиме до 23 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: