fbpx
Сьогодні
Анонс 21:35 12 Тра 2021

Дні електронних комунікацій відбудуться під Києвом наприкінці травня: програма конференції

Інтернет Асоціація України, Асоціація правовласників та постачальників контенту запрошують всіх постачальників телекомунікаційних послуг і контенту, експертів, вендорів, представників профільних державних установ на конференцію "Дні електронних комунікацій України" (скорочено – #ДЕК), яка відбудеться з 27-30 травня 2021 року в готельному комплексі "Джинтама-Бриз" на березі Київського моря.

Захід організовано у форматі заміського бізнес-вікенду з метою обговорення найактуальніших питань галузі, напрацювання спільних рішень і стратегій по них, розширення кола ділових контактів та пошуку нових форматів співробітництва між учасниками.

Організатори подбали про безпеку в умовах пандемії коронавірусу: очні сесії відбуватимуться з дотриманням вимог щодо соціальної дистанції, більшість з них заплановано на свіжому повітрі. Паралельно з очним форматом буде організована онлайн-трансляція всіх доповідей, для тих учасників, хто не зможе приєднатися очно. Також для кожного присутнього передбачені захисні маски та антисептики.

Тематика цьогорічної зустрічі буде присвячена особливостям роботи бізнесу в умовах світової пандемії, викликам та способам протидії інформаційній агресії, обговоренню нових галузевих законодавчих ініціатив, реалізації цифрової трансформації в країні та іншим питанням.

Дні електронних комунікацій – 2021 відбудуться в передмісті Києва з 27 по 30 травня

Інтернет Асоціація України – ІнАУ, Асоціація правовласників та постачальників контенту АППК запрошуть всіх постачальників телекомунікаційних послуг і контенту, експертів, вендорів, представників профільних державних установ на конференцію "Дні електронних комунікацій України" (скорочено – #ДЕК), яка відбудеться з 27-30 травня 2021 року в готельному комплексі "Джинтама-Бриз" на березі Київського моря. Захід організовано у форматі заміського бізнес-вікенду з метою обговорення найактуальніших питань галузі, напрацювання спільних рішень і стратегій по них, розширення кола ділових контактів та пошуку нових форматів співробітництва між учасниками. Організатори подбали про безпеку в умовах пандемії коронавірусу: очні сесії відбуватимуться з дотриманням вимог щодо соціальної дистанції, більшість з них заплановано на свіжому повітрі. Паралельно з очним форматом буде організована онлайн-трансляція всіх доповідей, для тих учасників, хто не зможе приєднатися очно. Також для кожного присутнього передбачені захисні маски та антисептики. Тематика цьогорічної зустрічі буде присвячена особливостям роботи бізнесу в умовах світової пандемії, викликам та способам протидії інформаційній агресії, обговоренню нових галузевих законодавчих ініціатив, реалізації цифрової трансформації в країні та іншим питанням. Організатори ДЕК запрошують усіх зацікавлених осіб до участі, партнерства і співпраці з проведення заходу. Більше інформації про подію, контакти, початок реєстрації з 22 лютого 2021 року – за посиланням http://dek.org.ua/uk/Прес-служба ДЕК

Posted by Дні електронних комунікацій on Monday, February 22, 2021

Перлиною ДЕК стане Саміт стейкхолдерів ринку електронних комунікацій України.

Усього передбачено 7 тематичних секцій, серед яких:

  • Пандемія та індустрія. Новації у законодавстві. Цифрова трансформація. Інформаційна безпека та демократія.
  • Виклики та впливи на розвиток вільного Інтернету. Блокування: суспільна і технологічна складова. Тест на пропорційність блокування ресурсів.
  • ОТТ – суб'єкт кінематографії? Рівні умови вітчизняних та іноземних ОТТ. Тренди лінійного/нелінійного телебачення
  • Абонплата 20 €: чи допоможе державне регулювання збільшити ARPU?
  • Місія провайдерів у цифровій трансформації.
  • Обмін досвідом щодо практичних питань з доступу до багатоквартирних будинків і об'єктів електроенергетики.
  • Судова практика. Провайдери і ОКУ

Серед делегатів та спікерів – провідні експерти, представники профільних державних установ, асоціацій та компаній галузі, повний список на сайті ДЕК.

Взяти участь у роботі конференції можна двома способами: делегатська участь або онлайн (безкоштовно). Обирайте, який вам зручніше та обов'язково реєструйтеся за посиланням: http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/

Куди рухають ринок ті, хто його рухають? 🤔Цікава дискусія на ДЕК-2021 з 27 по 30 травня 2021 року.Ваша думка важлива, приєднуйтесь!Реєстрація тут: 🔗http://dek.org.ua/uk/forma-reyestratsiya-na-dek2021/Програма: 🔗http://dek.org.ua/uk/programa-2021/Спікери: 🔗http://dek.org.ua/uk/program/speakers/#ДЕК, #ДЭК, #ДЕК2021, #ЕлектронніКомунікації, #ДніЕлектроннихКомунікацій, #конференціяДЕК

Posted by Дні електронних комунікацій on Monday, May 10, 2021

"Рубрика" – інформаційний партнер ДЕК-2021

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: