Путін заявив, що бачить у Європі та в Україні “збіговисько недобитих карателів”

Під час виступу на параді в Москві до Дня перемоги над нацизмом президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що на сьогодні в Росії спостерігають "збіговисько недобитих карателів, які намагаються переписати історію".

Виступ Путіна доступний до перегляду на YouTube.

"Немає прощення і виправдання тим, хто знову задумує агресивні плани. Історія вимагає робити висновки і отримувати уроки. Але, на жаль, багато чого з ідеології нацистів, тих, хто був одержимий маячною теорією про свою винятковість, знову намагаються поставити на озброєння. І не тільки різного роду радикали і угруповання міжнародних терористів. Сьогодні ми бачимо збіговисько недобитих карателів, їхніх послідовників, спроби переписати історію, виправдати зрадників і злочинців", – сказав Путін у своїй промові.

Речник Путіна Дмитро Пєсков в ефірі радіостанції "Говорит Москва" зазначив, що слова про "карателів" буцімто адресувалися сьогоднішнім неонацистам.

"Ні для кого не секрет, що в європейських країнах все більше піднімають голову неонацисти, і європейці з ними борються. Звичайно, це неприйнятно для нашої країни. В Україні, в деяких країнах Прибалтики дійсно ми бачимо теж тих же неонацистів. "Галичина", яка в Києві марширувала зовсім недавно. Тому ці прояви цілком очевидні", – сказав Пєсков.

Свіжі дописи

  • Новини

Розглядається залучення механізмів Північноатлантичного договору, – в Офісі Президента підбили підсумки саміту

У Лондоні на присвяченому Україні та європейській безпеці саміті учасники дійшли чіткої позиції, що основою… Читати більше

Sunday March 2nd, 2025
  • Новини

Війська рф вдарили дроном по багатоповерхівці у Харкові

Пізно ввечері, 2 березня, Харків знову опинився під атакою російських безпілотників. В одному з районів… Читати більше

Sunday March 2nd, 2025
  • Новини

Канада розширила санкції проти рф та не виключає відправку своїх військ до України

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що його країна розглядає всі можливі варіанти підтримки миру в… Читати більше

Sunday March 2nd, 2025
  • Новини

У столиці відкрили рекрутинговий центр президентської бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького

У Києві відкрився рекрутинговий центр Окремої президентської бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького. Про це написав… Читати більше

Sunday March 2nd, 2025
  • Новини

Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III

Президент України Володимир Зеленський ввечері в неділю, 2 березня, прибув до британського монарха, короля Чарльза… Читати більше

Sunday March 2nd, 2025
  • Новини

У Трампа озвучили ідею можливих поступок у переговорах України й рф та відповіли, чи хочуть зміни Зеленського

Радник президента США з нацбезпеки Майк Волц озвучив можливий підхід до переговорів між Україною та… Читати більше

Sunday March 2nd, 2025