fbpx
Сьогодні
16:04 18 Кві 2021

Українські школярі зможуть навчатися в американській лабораторії

АЕС "Круа" (Франція)

Українські школярі зможуть навчатися в американській лабораторії атомної енергетики. Стартував відбір школярів на ІІ Курс з атомної енергетики.

Його проводить Мала академія наук спільно з Аргонською національною лабораторією (Argonne National Laboratory, ANL) за фінансової підтримки Департаменту енергетики США.

Слухачі курсу отримають сертифікати та можливість взяти участь у Науковій школі на базі Агронської національної лабораторії у м. Чикаго.

Заняття триватимуть українською та англійською мовами протягом 8 тижнів з 15 червня по 30 липня в онлайн форматі з можливістю очних занять.

Хто може взяти участь?

Слухачами курсу можуть стати учні 10-11 класів, яким цікаві галузі ядерної фізики та атомної енергетики.

Під час курсу учні зможуть не лише більше дізнатися про ці науки, а й запропонувати власні ідеї розв'язання питань, важливих для ядерної галузі. 

Що вивчатимуть? 

Курс складається з 10 лекцій, на яких учасники зможуть ознайомитися з історією галузі "атомна енергетика", отримати сучасні уявлення про атомні ядра, ознайомитися з концепцією ядерного вибуху, поглибити знання про радіоактивність та захист від опромінення, дізнатися про будову ядерного реактора, принципи роботи, паливо, можливості зупинки а принцип безпечного використання, оцінити екологічну безпеку АЕС, на практичних кейсах розглянути аварії на Чорнобильській та Фукусімській АЕС, ознайомитись з відновлюваними джерелами енергії, оцінити потенціал енергомережі України тощо. 

Як податися на курс? 

Щоб стати слухачем ІІ Курсу з атомної енергетики, необхідно до 10 травня заповнити форму за посиланням  та написати мотиваційне есе обсягом на сторінку.

У ньому необхідно пояснити своє бажання стати учасником курсу та очікування від нього, розказати, чим цікавить тема та розкрити своє бачення сьогодення та майбутнього атомної енергетики, а також пояснити, які плани щодо використання набутих знань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: