Чеський віцепрем’єр не полетить до Росії обговорювати “Спутник V”

Віцепрем'єр Чехії Ян Гамачек на тлі висилки російських дипломатів повідомив, що не полетить до Росії на переговори про постачання вакцини Sputnik.

Про це він повідомив у Twitter.

Гамачек пояснив рішення необхідністю участі в засіданні уряду.

"З приводу моєї запланованої поїздки в Москву. Вчора ми з прем'єр-міністром вирішили, що моя участь у засіданні уряду в понеділок необхідно", — написав він.

Нагадаємо, 17 квітня Чехія повідомила, що висилає з країни 18 дипломатів посольства Росії в Празі, пов'язаних з російськими спецслужбами.

Причиною таких заходів стала підозра в причетності Головного управління Генштабу Росії до вибухів складів боєприпасів у Врбетіце у 2014 році.

Свіжі дописи

  • Новини

Голос з окупації: “гарячій лінії” Східного Варіанта виповнився рік

У лютому 2024 року онлайн-медіа “Східний Варіант” запустило гарячу лінію “HelpPrint” для надання інформаційної допомоги… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Війська рф атакували Україну “Іскандерами” та понад сотнею дронів: ППО вдалося збити 57 безпілотників

У ніч проти 5 лютого війська рф атакували Україну 2 балістичними ракетами, 104 ударними безпілотниками… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

ООН, палестинці та Іран: Трамп підписав низку указів, які стосуються Близького Сходу

Президент США Дональд Трамп підписав низку важливих указів, що стосуються Близького Сходу, зокрема політики щодо… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

У росії після атаки безпілотників у Краснодарському краї виникла пожежа на нафтобазі

У ніч проти 5 лютого в Краснодарському краї російської федерації пролунали вибухи, внаслідок чого спалахнула пожежа… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Генштаб: на Курському плацдармі війська рф завдали по позиціях ЗСУ понад 40 авіаударів та скинули майже 70 КАБів

На фронті минулої доби, 4 лютого, було зафіксовано 85 бойових зіткнень Сил оборони України з… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Уночі ворожі БпЛА атакували низку областей: у Харкові є влучання, в Херсоні – поранені

У ніч на 5 лютого російські загарбники атакували безпілотниками Україну, внаслідок чого у Харкові були… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.