fbpx
Сьогодні
10:13 14 Кві 2021

В НБУ заявили, що в Україні немає жодного проблемного банку

На сьогодні в Україні немає жодного банку, який би був віднесений Нацбанком до категорії проблемних. Декілька банків виконують не всі нормативи.

Про це заявив заступник голови Національного банку України Ярослав Матузка, повідомляє прес-служба НБУ.

"Важливо те, що основні нормативи капіталу та ліквідності виконують абсолютно всі банки", – сказав він.

За його словами, у декількох є проблеми з дотриманням нормативів кредитного ризику (Н7 та Н9), але вони мають індивідуальні плани входження у нормативи.

Матузка нагадав, що з 1 квітня банки мають дотримуватись нового нормативу ліквідності NSFR на рівні 80% зі збільшенням нормативного значення в майбутньому до 100%. "На сьогодні в системі тільки один банк не виконує цю вимогу. Він не створює системних ризиків та майже не має зобов'язань перед кредиторами та вкладниками", – повідомив Матузка.

Нагадаємо, NSFR визначає мінімальний рівень ліквідності банку на горизонті один рік та розраховується як співвідношення обсягу наявного стабільного фінансування до обсягу необхідного стабільного фінансування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Право на безправність

"В Раде появился текст закона о ликвидации ОАСК: что предлагает Зеленский (РБК-Україна)".

Ось таке повідомлення сьогодні в Інтернеті.
Питання що ж то за таке ОАСК ?
Це Окружний адміністративний суд м.Києва, тобто суд, суддю якого (голову) Вовка шукають, переслідують, намагаються доставити........
Але то таке: судді різні бувають, також як і голови їхні.
А от сам орган що за таке ?
Таке у цьому й вс е питання.
Це орган самостійної наряду з іншими РІВНИМИ владами в Україні. А саме - СУДОВОЇ ВЛАДИ.
Хто такий Ґарант - це не орган, а вища посадова (хоча й зі своїм біологічним музикальним органом) особа окремої ВИКОНАВЧОЇ гілки ( а може з зеленими "гиляки") влади.
Що таке Верховна (у нас Верхівкна) влада - це такі да, вищий законодавчий орган.
Хто така КОНСТИТУЦІЯ країни - це пояснень не потребує, її повинні дотримуватись всі органи, і Ґ.
Для того й існує КОНСТИТУЦІЙНИЙ СУД країни.
Але виходить, що наш Ґ зі своїм "новим судом" - РНБО (з секретарем у ньому за освітою ветеринарного фельдшера (з практикою роботи в в Мелітопольському чи Маріупольському зоопарку) все, що стосується долі держави, країни, влад, а тим і усього народу, вирішують самі.
"Музики" й ветфельдшері рішають все. Прямо за Сталінськими заповітами: " "КАДРИ" рєшают всьо".

А між іншим в компетенції ОАСК - розгляд справ за позовами людей, громадський організацій до Кабміну, до НКРЕКП з питаннь посягань цих державних церберів на тіж конституційні, майнові, адміністративні права народу.
Та й для чого той суд таки ліквідується ? Щоб народ задовольнявся лише "Ґ. музикою" та "ін'єкціями від ветфельдшерів"

2
Сусід сусіда

Мабуть таки нема.
Проблемні, що під проводом того НБУ створювались, самі НБУвці ліквідували.
Гроші вкладників з банків розікрали злодюги: на кштатл М.Лагуна ("Дельта-банк").
ФГВФО вмив руки, не ідентифікувавши частину вкладників. Частині ж виплатили по 200000 грн. (за мінусом % за банківську послуг - це вийшло 195000 грн.) Але навіть і ці гроші не видали вкладникам, а перегнали на відкриті, примусово, цими клієнтами рахунки в інших банках.
Там через встановлені ліміти, щодо одноразової видачі суми, гроші фактично заморозили. Їх значну частину з'їла інфляція, в залишку виявився остаток в два рази менший ніж була гарантована виплата.
Приклад: гр. З...., мав вклад в "Кредитпромі", чи східному за назвою, банку 35000 доларів, зароблені на гірничо-видобувній роботі в Північних регіонах ще СРСРу та РФ.
Працівники банку порадили йому гроші перекинути у "Дельту-банк", бо у Кредитпромі начебто назрівали проблеми. Той, довірливий, так і вчинив, а через 2 тижні "Дельту" оголосили неплатоспроможним. М.Лагун з власник-засновник банку, благополучно втік до США
Фонд гарантування вкладів виплатив вкладн6ику гарантовані 200000 грн. (10 000 дол.), залишок 25000 доларів наказав довго жити.
Коли вкладник пішов до банку, куди перегнали з Фонду от ті гарантовані, та запросив видати йому суму, йому по-переше пояснили, що сума менша ніж 200000 грн. бо з нього взяли банківську послугу 3 чи 5 тис. грн., але й залишок 195000 видати однією виплатою відмовили, бо ліміт денної видачі - 1500 грн.
А цей вкладник був інвалід, одинокий, неходячий, який потребував медичного обслідування та медично-операційного лікування.
Не дочекався навіть тих 195000 грн, бо через 2 місяці помер від недообслідуваної та не вилікуваної хвороби.
А 25000 реальних доларів десь так і зникли.
Так от, таку сволоту банківську: і комерційну, і національну, потрібно було би повісити на одній гиляці, разом з засновником.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: