Новини

Посли G7 нагадали Шмигалю про важливість виконання умов МВФ

Посли країн «Великої сімки» (G7) на зустрічі з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем підкреслили важливість виконання умов програми stand-by Міжнародного валютного фонду (МВФ) і для отримання макрофінансової допомоги Європейського Союзу.

«Вчора посли G7 зустрілися з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем для обговорення широкого кола питань. Вони підтвердили свою підтримку зусиль України по реалізації реформ і наголосили на важливості виконання умов програми stand-by МВФ і макрофінансової допомоги ЄС», – повідомляється в акаунті G7 в Twitter в суботу.

Крім того, посли G7 «визнали щоденні виклики боротьби з Covid-19».

Вони обговорили хід реформ і важливість ефективного управління у військово-промисловому комплексі та інших галузях економіки України.

Дипломати також закликали Україну до подальшого вкладу в глобальні зусилля з протидії зміні клімату, відзначається в повідомленні.

Свіжі дописи

  • Новини

Зеленська: в Україні суттєво зріс запит на психологічну допомогу

Олена Зеленська повідомила, що результати дослідження у межах всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" свідчать,… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Отримав у подарунок ляльку з вшитим осколком: Франциск зустрівся з групою сиріт з України

Папа Римський зустрівся 5 лютого із сімома дівчатами-сиротами віком від 6 до 19 років з… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У Повітряних силах підтвердили збиття КАБу у Запоріжжі – це не перший випадок

Військові Збройних сил України змогли збити керовану авіаційну бомбу у Запоріжжі. Це вже не перший… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Розвідка Британії повідомила, яку територію України захопила росія за останній місяць

Територіальні завоювання рф в Україні у січні 2025 року сповільнилися. Війська росії зайняли близько 320… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У Житомирській області стартував проєкт, присвячений популяризації видатних жінок регіону

У Житомирській області розпочав роботу культурний проєкт "Інтерактивний музей "Голоси жінок Житомирщини"". Цей проєкт має… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

В Україні випустять книгу “Лев у цирку не сміється”: у чому рішення?

Ця книга допоможе батькам розповісти дітям, чому утримувати тварин у неволі неправильно. Це збірка 12… Читати більше

Friday February 7th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.