fbpx
Сьогодні
14:44 04 Кві 2021

Ми не будемо ніколи йти війною на Донбас, - Кравчук

Фото Getty Images

Голова української делегації у ТКГ та перший президент України Леонід Кравчук стверджує, що Україна не буде повертати окуповані землі збройним шляхом.

Про це він сказав у інтерв'ю телеканалу "Дом".

Кравчук запевнив, що Україна не збирається вести активних бойових дій на Донбасі.

"Ми будемо лише домовлятися. Ми відповідаємо військовими діями, але не ініціюємо їх. Я заявляв і заявляю: ми не будемо сидіти і мовчати, поки нас вбивають. Ми будемо відповідати вогнем на вогонь. Добром — на добро", – зазначив він.

Також Леонід Кравчук звернувся до жителів окупованих територій. За його словами, Україна робить все для того, аби вони могли  інтегрувалися в українську дійсність і жили на основі закону, демократії, свободи.

"Тому моє звернення таке: будьте, будь ласка, здоровими і стежте за Україною", – зазначив голова української делегації.

Рубрика:
Політика

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

13 коментарів

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Леонід

Кравчук , не питаючи народ України , " здав " москалям флот. Тепер , від імені народу , щось меле " не підемо війною" на тимчасово окуповану частину території України на сході. Маразм повний . Як можливо іти війною на частину української території ?! Звільняти , окуповану ворогом , свою територію - інше діло ! І не Кравчук , і не тимчасова влада , будуть вирішувать , як це не робити! Все вирішить народ України !

2
Рів з крокодилами

Майстри заголовку, з військами Росії на границі звісно запевнення про відсутність планів зараз іти звільняти Донбас може й доречне як послання тій стороні і західним партнерам. На даний час - Кравчук добре говорить, але в далекій перспективі "тільки дипоматичним шляхом" - це хибна ціль і орієнтація.

3
Рів з крокодилами

Учора наче прозрів, а сьогодні знов тіє самої вигідної Росії пісні співає про "мир" "дипломатичний шлях". Звісно ТКГ створена для домовленостей, але опиратись на мету "дипломатично повернемо Донбас" - це хвибний і згубний шлях. Готуватись до повернення збройним шляхл і домовлятись про полонених і менші втрати, укріплят исовї позиції, не давати москалям водити себе за ніс, як це зробили з "всеосяжним перемирям" і просто познущались з "дурості хохлів довірливих".

4
Володимир

Хто флот крав? Крав чук. А територія наша, і це не війна, а визволення - свята справа, щоб б там різні старепри не мололи.

5
Рів з крокодилами

Священною війною іти визволяти донбасятину і повертати їх разом з териорією в українців немає ніякого бажання, а в держави сил для цього.

То ж Крачук адекватно поки оцінює ситуацію, не Фокін і не Медведчук при Порошенко голова ТКГ, зараз - домовлятись про тактичні кроки для звільнення полонених і укріплення оборонних позицій.

Звісно нове керівництво держави має збільшити силу ЗСУ для вирішення єдинореальним насьогодні військовим шляхом цю нерозвязану проблему. Та нажаль поки навіть ОПЗЖ і Шарія заборонити нездатні чи Портнова арештувати. Що є завданням не Кравчука а призначених Радою і Зеленським силовиків і суддів. А Кравчук у ТКГ має інше завдання-домовлятись і представляти позицію України і українців по донбаській кривавій проблемі з Росією.

6
Рів з крокодилами

Зрозуміло "ви" не будете. Сил немає. Але у дітей, які зараз підростають не буде вибору - або вічна проблема яка для тог ой створеним гнійником ранитиме Україну то більше то менше в залежності від потреб у піарі Кремля, або збройним шляхом як Азейбарджан "Нагірний Карабах". Ніяка дипломатія тут не допоможе розвязати остаточно проблему донбаського плацдарму Росії іхтамнетів проти України. Немає ніяких передумов для цього поки що. То ж ...

7
Читач

Старі совкові коммуняки, що тільки вчора молилися на таких вождів, ніяк йому не пробачать втрату своїх привілеїв та панівного становища в обіцяному "світлому майбутньому, замість якого отримали кравчучки, як усі, через ті ж наслідки того совка, а молодь його вже не сприймає, як пережиток совкового минулого, от в чому проблема, щоб він там вже не сказав.

8
Рів з крокодилами

Його позицію транслюють ЗМІ як позицію України. І останнім часом він говорить правильно. Кравчук на олігарха не тягне, тож щоб там не було в минулому виграв в основному не він чи його родина, а Ахметови, Фірташі, Порошенки і інші. Краще Кравчук ніж Медведчук чи Фокін на голову ТКГ - це однозначно.

9
Читач

"Офіційність" традиційно діє тільки на совкових дідів за інерцією, а країні потрібні справжні, такі лідери, як і їх речники, які б мали довіру у визвольній боротьбі ще з совкового імперського полону, а зараз, з кремлівсько-імперським нацизмом орди.

10
Оглядач

Саме так, і не треба бути наівними, довіряючи сьогоднішній "зелені", бо окрім шоу, до того ж, і в країні окупанта, вони нічого не робили. От саме рів з крокодилами від тієї орди і буде дієвим, як би тут не суперечив сам собі дописувач з таким тут псевдонімом.

11
Рів з крокодилами

Не скажіть, невиплата затримка лікарняних по ковіду бо невистачає грошей добре встановило різницю між офіційним лікарняним і неофіційним, коли краще останній варіант виявився.

Хто цікавиться подіями донбаськими тому слова голови ТКГ не пустий звук, підказка як будуть діяти. А офіційно-неофіційно то справді друге питання. Все одно це виконують згодом і лавочки встановлють сепаратистам за пенсіями від України щоб могли сито поплювати на них у наш бік.

Змінювати Кравчука, коли став говорити "діло" з мотивом "бо старий" недоречно. Нехай попрацює при прозрівшій позиції щодо росіян і їх намірів щодо "ЛДНР" і України.

12
Вячеслав

Старый маразматик всех успокоил.

13
Рів з крокодилами

Останнім часом зовсім не маразми у Кравчука, а навпаки тверезі думки щодо москалів і їх виду щодо України.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: