fbpx
Сьогодні
20:53 27 Бер 2021

Мережа "АТБ" підтвердила звання кращого роботодавця в українській торгівлі

Дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua показало, що у 2019–2020 роках компанія "АТБ" посіла лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі.

Роботу у великій команді лідера вітчизняного ритейлу вважають привабливою багато здобувачів вакансій, у тому числі й у нашій Київській області, оскільки за довгі роки діяльності компанія заслужила бездоганну репутацію надійного роботодавця.

Переваги працевлаштування в "АТБ" не обмежуються офіційною зарплатою та надаваним соцпакетом. Є можливість пройти безоплатне навчання, після чого стати висококласним фахівцем і почати будувати кар'єру.

Мільйони українських громадян знають "АТБ" як найнадійнішого, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі відвідують понад 4 млн українців, серед яких чимало і жителів нашого Києва (у столиці й області вже функціонує більш ніж триста супермаркетів "АТБ").

Мережа АТБ

Компанія працює на українському ринку ритейлу понад чверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Сьогодні "АТБ" є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, географією присутності, кількістю магазинів, обсягом сплачених податків, але й найбільшим роботодавцем – на підприємствах корпорації "АТБ" працевлаштовано понад 68 тисяч осіб. Це означає, що десятки тисяч українських родин у 24 областях України, включаючи й Київську, мають стабільне джерело доходу.

Величезна команда "АТБ" постійно зростає. Вибравши для себе стратегію динамічного розвитку, компанія щорічно відкриває приблизно сотню нових супермаркетів, а в 50–60 магазинах проводить модернізацію. По всій країні завдяки цьому створюють до десяти тисяч нових робочих місць щороку. Наприклад, у 2020-му, який запам'ятався пандемією та складностями в економіці, в країні прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів "АТБ". Тепер у 308 населених пунктах України працюють 1205 магазинів цієї мережі. За минулий рік працевлаштовані та почали будувати успішну кар'єру в дружній команді галузевого лідера 5,5 тисячі осіб. Це дуже важливо і для великих міст, і для української глибинки.

Мережа АТБ

Безробіття є однією із ключових проблем вітчизняної економіки. Останніми роками через це спостерігають масштабний відтік кваліфікованої робочої сили за кордон. Кадрова політика компанії "АТБ" спрямована на системний стабільний розвиток найціннішого ресурсу – людського капіталу.

Щоб мати у штаті висококласних фахівців: грамотних керівників, продавців, касирів – компанія ще на початку 2000-х років вирішила навчати кадри своїм коштом. У Дніпрі створили перший учбовий центр "АТБ". Після цього аналогічні центри підготовки персоналу з'явилися в Києві, Львові й Одесі.

Щорічно в них підвищують кваліфікацію й одержують можливість підніматися кар'єрними сходинками у компанії більш ніж 4000 осіб. Такі кузні кадрів є гордістю компанії та забезпечують її якісним кадровим резервом. Цікаво, що понад 85% керівників торговельної мережі "АТБ" прийшли працювати в компанію на найпростіші посади. Вони вивчилися, стали гарними фахівцями та побудували успішну кар'єру.

Мережа АТБ

Компанія "АТБ" за підсумками року втримала свої позиції в рейтингу кращих роботодавців в українській торгівлі. За даними дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua (колишній HeadHunter) саме роботу в "АТБ" здобувачі вакансій, у тому числі й кияни, вважають найбільш привабливою. Причому йдеться як про професіоналів, що мають багатий досвід, так і про тих, хто шукає свою першу роботу.

Крім флагмана – торговельної мережі "АТБ-Маркет" – до складу корпорації "АТБ" входять численні підприємства, що займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Саме завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років є лідерами у своїх сегментах бізнесу. Мільйони українців можуть щодня купувати свіжі продукти та якісні товари першої необхідності. Майже 70 тисяч наших громадян, серед яких чимало й жителів Києва, є співробітниками цих компаній. Вони мають стабільну роботу, конкурентну зарплату та впевені у завтрашньому дні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: