Фото Motor Media Review
Про це повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС.
"Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ від 2 березня 2021 року № 166, який набирає чинності з моменту опублікування. Він встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначено правила застосування, типи і основні розміри державних номерних знаків, що встановлені вимоги до інформаційного змісту і технічним характеристикам", – йдеться в повідомленні.
У відомстві пояснили, що основним впроваджуються нововведенням є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було досі, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу.
"Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки тільки своєї області", – йдеться в повідомленні.
При цьому в МВС уточнили, що ці вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.
Нововведення дозволить оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат на виготовлення та логістичні витрати на доставку і зберігання в сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів, пояснили в установі.
У нідерландській Гаазі відбулося офіційне відкриття оновленої ДНК-лабораторії Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти. Після… Читати більше
Цифровізація не лише підвищує ефективність бізнесу, а й допомагає берегти ресурси, які знищені через війну.… Читати більше
Гурт Ziferblat, який представлятиме Україну на "Євробаченні-2025" у Базелі, оприлюднив конкурсну версію пісні. Про це… Читати більше
Двоюрідний брат віцепрезидента США Джей Ді Венса — Нейт Венс — добровольцем долучився до українського… Читати більше
Співробітники контррозвідки СБУ затримали агентку рф у Харкові, яка за завданням російських спецслужб отруїла військовослужбовця… Читати більше
Віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що у застосунку "Дія" розпочалося бетатестування… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.