Про це повідомляє zn.ua.
Народний депутат претендує на ступінь кандидата наук з державного управління.
Тема дисертації – "Механізм впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)" (спеціальність 25.00.02 – механізми державного управління).
Науковим керівником Іллі Киви вказано професор Володимир Гурковський, заступник директора Всеукраїнської громадської організації "Центр дослідження проблем публічного управління".
Дисертацію до захисту прийняла Спецрада Д 26.891.02 Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості Міністерства соціальної політики України.
Опонентами дисертанта вказані:
Зазначимо, у травні 2016 року Киву звільнили з посади начальника Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіціі. Голова МВС Арсен Аваков призначив його своїм радником.
У жовтні 2017 року Ілля Кива очолив профспілку Міністерства внутрішніх справ і залишається її головою, будучи народним депутатом.
У 2019 Киву висувала в президенти "Соціалістична партія України", але вже через кілька місяців його обрали народним депутатом за списком "ОТЗЖ".
За словами Киви, він також очолює Федерацію дворового футболу і Федерацію доміно України.
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що американська сторона не буде надавати військову допомогу росії,… Читати більше
Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати систему постачання для Збройних сил України та впроваджує новий механізм… Читати більше
У Будапешті на базі першої державної українсько-угорської школи відкрилася бібліотека для дітей. Тут всі охочі… Читати більше
Спецпосланник президента США Стів Віткофф стверджує, що після напруженої розмови в Білому домі президент України… Читати більше
У застосунку "Дія" за перші 8 годин роботи нової функції українці згенерували понад 90 тисяч… Читати більше
Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.