Про це в ефірі "Україна 24" розповіла народна депутатка від "Слуги народу" Галина Янченко. Також нардепка засудила поведінку учасників акції.
"Рішення про проведення позачергового засідання ще не ухвалене. Зараз голова Верховної Ради перебуває в закордонному відрядженні у Брюсселі. Тому під питанням, чи буде проведене таке засідання", – сказала "слуга народу".
За словами Янченко, "не зовсім правильним є твердження про те, що провести позачергове засідання – це дорога розкіш".
"Депутати все одно працюють, вони повинні приходити на пленарні засідання тоді, коли їх оголошують, апарат Верховної Ради також знаходиться на роботі. Рада на карантин не йшла, ми продовжуємо працювати в округах, комітетах, і за необхідності готові зібратися на позачергове засідання тоді, коли для цього буде зібрано 150 голосів або засідання буде ініційоване президентом", – зазначила вона.
Нардепка додала, що, якщо таке засідання відбудеться, "то реакція на таку акцію вандалізму повинна бути і від правоохоронних органів, і має бути політична заява".
"Коли люди говорять про те, що зібралися на мирний протест, і обмальовують, вибивають вікна в органах держвлади, це перехід за межу", – сказала Янченко.
У Авакова назвали Порошенка відповідальним за "провокацію під Офісом президента".
У МВС повідомили, що у поліції розпочали кримінальне провадження щодо учасників мітингу на підтримку Стерненка.
У Офісі Президента завданні збитки оцінюють на щонайменше 2 млн гривень.
Благодійний фонд “Запорука” спільно з Театром Лесі Українки організували мистецьку подію – перформативні читання “Голос… Читати більше
У столиці з 7 по 9 березня зафіксовані п’ять температурних рекордів. Про це повідомила Центральна… Читати більше
З 10 березня 2025 року Міністерство аграрної політики та продовольства України запускає електронну систему єКоноплі Про… Читати більше
На тимчасово захоплених територіях Запорізької області окупанти змушують українських дітей вступати до мілітарних і пропагандистських організацій. Зокрема,… Читати більше
Сили безпілотних систем Збройних сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали ударів… Читати більше
Монтаж бойлера - це завдання, яке вимагає професійної підготовки, інструментів і розуміння принципу роботи цього… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.