Сьогодні
22:11 18 Бер 2021

"Шахтар" вилетів з Ліги Європи

"Шахтар" мінімально програв "Ромі" в 1/8 фіналу Ліги Європи. Команда Луїша Каштру вилетіла з турніру.

Про це пише РБК-Україна.

Гірники домінували по володінню м'ячем і намагалися створювати моменти біля воріт "Роми" в першому таймі, але гості впоралися з цією ситуацією А голи з'явилися тільки після перерви.

Борха Майораль на 48-й хвилині відкрив рахунок у поєдинку і ще глибше закопав інтригу на залишок матч.

Через 11 хвилин Жуніор Мораєс зрівняв рахунок для "Шахтаря", але останнє слово залишилося за італійською командою. Останній переможний гол забив Борха Майораль на 72-й хвилині оформив дубль.

За сумою двох зустрічей 5:1 для "Роми" і команда колишнього тренера "Шахтаря" Паулу Фонсеки проходить далі.

Нагадаємо, 25 лютого "Шахтар" переміг "Маккабі" і увійшов у 1/8 фіналу Ліги Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.