Про це йдеться у Телеграм-каналі політика.
"За останні півтора тижнів кількість хворих та госпіталізованих у Києві збільшилася вдвічі. За минулу добу виявили 999 нових випадків. Динаміка розповсюдження хвороби загрозлива. Київ взертається до уряду розширити перелік протиепідемічних обмежень, які діють в "помаранчевій" зоні", – зазначив Кличко.
Мер Києва також звернувся до МВС, МОЗ, Мінінфраструктури і Держпродспоживслужби
посилити контроль за дотриманням встановлених протиепідемічних заходів. Зокрема, щодо проведення масових зібрань, дотримання маскового режиму, роботи торгових, розважальних закладів, ресторанів та кафе, заповненості громадського транспорту, проведення спортивних змагань.
"Наприклад, на четвер у столиці запланований великий футбольний матч, на який з усіх регіонів приїдуть багато глядачів – до 35 тисяч. В нинішній ситуацій це може бути другим Буковелем", – додав Кличко.
Столична влада також вимагає повернення органам місцевої влади повноважень самостійно ухвалювати рішення про встановлення обмежувальних заходів.
"Оскільки з 17 лютого цього року міста не мають права посилювати карантинні обмеження на своїх територіях", – зауважив він.
Президент Володимир Зеленський заявив, що закінчити війну без України неможливо. Якщо США домовляться з росією… Читати більше
На даний час вибори в Німеччині, які ведуть до зміни влади в країні, завершилися. Згідно… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна працює з партнерами щодо поставок усіх п’яти систем Patriot,… Читати більше
Україна зі Сполученими Штатами Америки веде перемовини про угоду щодо рідкісноземів. Керівник Офісу президента зазначив,… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський розповів, що Сполучені Штати продовжують надавати Україні допомогу, нічого не зупинено.… Читати більше
Солдати російської федерації, ймовірно, розстріляли українських військових, яких взяли в полон у Курській області. У… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.