fbpx
Сьогодні
16:50 16 Бер 2021

Екорішення: в мережі "АТБ" з’явився біорозкладний пакет з кукурудзяного крохмалю

Фото: Борис Марков

У мережі "АТБ" з'явився біорозкладаний пакет з кукурудзяного крохмалю.

Про це повідомляє генеральний директор корпорації "АТБ" Борис Марков.

Новий екопакет АТБ виготовлений з кукурудзяного крохмалю з додаванням полімолочної кислоти та має сертифікат "OK COMPOST" home.

Це означає, що пакет повністю біорозкладається протягом 12 місяців при переміщенні його в грунт, і при цьому не завдає шкоди навколишньому середовищу. Необхідні умови для повного розкладання такого виду упаковки – це волога, СО2 і біомаса.

Екорішення: в мережі

Фото: Борис Марков

Наразі біорозкладаний пакет з кукурудзяного крохмалю в АТБ представлений в одному розмірі – 30х50см з максимальним навантаженням 7 кг. Вартість – 3 гривні 50 коп. Термін використання даного пакета не більше 9 місяців.

Соціально відповідальне ведення бізнесу – одне з пріоритетних завдань корпорації "АТБ". Програми, спрямовані на розв'язання екологічних проблем, поліпшення екологічної ситуації в місті, країні в цілому, є неодмінною частиною стратегії компанії.

Екорішення: в мережі

Фото: Борис Марков

Нагадаємо, що з квітня 2019 року, компанія "АТБ-Маркет" повністю перейшла на реалізацію "зелених пакетів" з біологічно  добавкою у своєму складі. Спеціальна добавка d2w™ впливає на вуглецеві з'єднання полімеру, в результаті чого, через певний часовий проміжок вони руйнуються, активізуючи розщеплення полімеру.

А з лютого 2020 р. в торговельній мережі АТБ з'явилися "Ящики для покупок". Вони виготовлені з щільного картону і при закінченні використання повністю утилізуються, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Дана продукція виготовлена ​​з переробленого матеріалу і є екоупаковкою.

Одночасно з переходом на біорозкладні пакети, компанія "АТБ-Маркет" пропонує своїм покупцям купувати екосумки багаторазового використання.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: