fbpx
Сьогодні
17:09 15 Бер 2021

У "Слузі народу" і "Батьківщині" прокоментували ймовірність їхнього союз у Раді

Фото: Рубрика

Народні депутати України Михайло Цимбалюк ("Батьківщина") і Юрій Камельчук ("Слуга народу") прокоментували чутки про можливе створення коаліції цих двох політсил у Верховній Раді.

Про це пише "Україна 24".

Зокрема, представник "Батьківщини" зазначив, що не хоче коментувати "недостовірну інформацію".

"Фракція "Батьківщина" підтримує ті законопроєкти, які стосуються соціальної сфери, захисту медиків… Поки що триває робочий процес. Де є можливість, ми підтримуємо законодавчі ініціативи, де ні – ведемо фахову дискусію", – пояснив Цимбалюк.

Своєю чергою "слуга народу" Камельчук підкреслив, що монобільшість у Раді сьогодні може ухвалювати закони без підтримки інших партій.

"Монобільшість дієва, ми це показували на багатьох голосуваннях. Після кожного разу, коли нам закидали – "та ні, у вас немає 226 голосів", ми все одно показували ці 226 голосів. Подекуди, можливо, через карантинні умови дійсно колеги хворіли, ми не могли це набрати", – сказав він.

Камельчук зазначив, що не бачив лідерку "Батьківщини" Юлію Тимошенко "в Офісі президента і Верховній Раді сьогодні на переговорах щодо коаліції".

"Тому не можу ніяким чином підтвердити. Знаю, що обговорюються вже не перший місяць можливі варіанти… В суспільстві обговорюється і в кулуарах… І серед депутатів обговорюється, але на рівні чуток, не більше. Хоча з іншого боку, варто сказати, що Юлія Володимирівна, якби справді була така нагода і чітке порозуміння, мені здається, звернула б увагу на таку можливість. Але оскільки технічної потреби зараз для "Слуги народу" немає, ідеологічно в деяких речах ми розходимося, крім соціальної та інших сфер, тому поки що це складно навіть обговорювати. Як правило, підходять до таких переговорів глибше тоді, коли виникає така нагальна потреба, щось насправді не працює", – пояснив "слуга народу".

Раніше депутат з "Батьківщини" Михайло Волинець розповідав про переговори щодо об'єднання зі "Слугою народу".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

4 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Гаврила Петрович

Еге ж.
Об'єднати і назву дати - "ШахрайКвартал" чи "КварталШахрай".
та чергових чи позачергових виборах туди, звідки прийшли, послати.
З правом "працевлаштування" через ДБР.

2

Чубляться як бики, в кожного своя ідеологія, тільки невідомо кому на користь.
Ідеологія партії Слуга Народу. Наша ідеологія - український центризм. Центризм у політиці – це проміжна позиція між правими та лівими рухами. Центризм характеризується помірними і компромісними діями, без радикальних кроків. Іншими словами, це формально нейтральна позиція між демократичними та консервативними силами. Якщо проаналізувати заяву голови партії «Слуга народу» Олександра Корнієнка, то «український центризм» цілком вкладається у рамки цього визначення.
Центризм це постійний пошук підтримки, а не її наявність, це відсутність певного і послідовного курсу, це щось подібне з політикою і її наслідками Черновецького. І насправді центризм - це політичний світогляд або позиція, що передбачає прийняття та / або підтримку рівноваги соціальної рівності та певної соціальної ієрархії, водночас протистояння політичним змінам, які призвели б до значного зрушення суспільства вліво чи вправо. Візьміть для прикладу позицію Дональда Туска, яка перетворилася на типового центриста з метою залучення лівих ліберальних виборців і потерпіла крах в його прагматизмі відсутності ідеології, і незважаючи на це Польща розвивається.
Слуга Народу - Ми - не «праві» і не «ліві». Не націоналісти і не сепаратисти. А хто Ви - монархісти!
Слуга Народу - Ми заперечуємо політичні крайнощі та радикальні ідеології. Вони несуть у суспільство розбрат і розкол. Ми - партія, яка створює і будує. Але щоб щось будувати повинно щось об’єднувати, а чи здатен центризм (не нашим і вашим) когось об’єднати.
Слуга Народу - Ми проти того, щоб жодна ідеологія або теорія панувала у суспільстві, вказувала людям, як їм належить жити, якому богу молитися, якою мовою розмовляти і які погляди поділяти - спроби встановлення такого порядку в минулому призводили лише до жахливих трагедій. Насправді в цьому є доля правди, будь-яка політична ідеологія намагається натиснути інші ідеології, заявити про своє велике призвання, змінити світ й використовувати все для реалізації пропонуючої ідеї. В сучасному суспільстві існують різні соціальні групи, інтереси яких не тільки часто не співпадають, але можуть бути й протилежними. Тому ідеологічний плюралізм, ідеологічне противоборство властиве будь-якому суспільству.
Країною, де максимально повно реалізовані принципи корпоративної моделі, є Німеччина, яка взагалі першою в світі ввела систему соціального страхування ще в 80-ті роки XIX століття. Заслуга в формуванні страхового законодавства належить канцлеру Бісмарку. Німеччині найтиповішими формами соціального захисту є страхові допомоги по старості, хвороби, втрати працездатності або по безробіттю. На регіональному та місцевому рівнях соціальним захистом займаються три основні суб'єкти: національні або місцеві асоціації підприємців, профспілки та держава. Держава забезпечує, в основному, соціальну допомогу, а також соціальне обслуговування малозабезпечених сімей та дітей.
Але що запропонували українцям у цьому центризмі за відсутності ідеології, де Україні дуже далеко до відносин в Германії, що їм і надалі нести тягар усіх державних навантажень на рівні з тими, хто володіє всіма державними ресурсами. Чи вже може ми почнемо вимагати від свого Президента таки змінити свою політику і визначитись, чиї він інтереси буде захищати надалі. Чи ми і надалі будемо терпіти те, що Зеленський обрав позицію протистояння політичним змінам, які призвели б до значного зрушення суспільства вліво чи вправо.

3
Фелікс Е.Д.

Ваня, хароша видать ти людина.
Для тупого якогось лідера.
Всі б його промови писав би чи може й пишеш.
Але не всі ті пара-лідери ще й прочитати виразно, переконливо ті дописи можуть та й не завжди усвідомлюють, що ж там таки написано.
В шалаш тобі, Ваня, треба, в шалаш - на якийсь Разлів дніпровський. Нову - центристську ліворуцію готувати.

4

лайно збирається до купи

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: