fbpx
Сьогодні
11:12 12 Бер 2021

З'їзд суддів оновив Раду суддів України: кого обрали

Фото: LB

Делегати XVІІІ чергового з'їзду суддів України обрали нових членів Ради суддів України. Голосування тривало три дні.

Список обраних суддів оприлюднила пресслужба РСУ.

Тож від місцевих загальних судів обрали:

  1. Адамова Асена Семеновича, суддю Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області;
  2. Журавську Олену Василівну, суддю Деснянського районного суду міста Києва;
  3. Мовчана Дмитра Валентиновича, суддю Ленінського районного суду міста Дніпропетровська;
  4. Потапенка Андрія Вікторовича, суддю Ржищевського міського суду Київської області;
  5. Чебан Вікторію Миколаївну, суддю Шевченківського районного суду міста Чернівці;
  6. Світлана Олійник, суддя Старобільського районного суду Луганської області;
  7. Оксана Фанда, суддя Комінтернівського районного суду міста Харкова;
  8. Роман Холод, суддя Комунарського районного суду міста Запоріжжя;
  9. Грубник Олексій Миколайович суддя Дружківського міського суду Донецької області;
  10. Лагода Катерина Олександрівна – суддя Центрального районного суду міста Миколаєва;
  11. Шепетко Ірина Олександрівна – суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області.

Від місцевих адміністративних судів обрали:

  1. Головенка Олега Дмитровича, суддю Київського окружного адміністративного суду;
  2. Кальника Віталія Валерійовича, суддю Дніпропетровського окружного адміністративного суду;
  3. Кобилянського Костянтина Миколайовича, суддю окружного адміністративного суду міста Києва;
  4. Сасевича Олександра Михайловича, суддю Львівського окружного адміністративного суду;

Від місцевих господарських судів обрали:

  1. Гребенюк Тетяну Дмитрівну, суддю господарського суду Харківської області;
  2. Колісника Івана Івановича, суддю господарського суду Дніпропетровської області;
  3. Марченко Оксану Володимирівну, суддю господарського суду міста Києва;
  4. Мороз Наталію Валеріївну, суддю господарського суду Львівської області.

Від апеляційних судів з розгляду цивільних, кримінальних справ, а також справ про адміністративні правопорушення:

  1. Берегового Олександра Юрійовича, суддю Вінницького апеляційного суду;
  2. Масенка Дениса Євгенійовича, суддю Київського апеляційного суду;
  3. Невідому Тетяну Олексіївну, суддю Київського апеляційного суду;
  4. Хилевича Сергія Віталійовича, суддю Рівненського апеляційного суду.

Від апеляційних адміністративних судів обрали:

  1. Ганечко Олену Миколаївну, суддю Шостого апеляційного адміністративного суду;
  2. Моніча Богдана Сильвестровича, суддю Сьомого апеляційного адміністративного суду.

Від апеляційних господарських судів обрали:

  1. Діброву Галину Іванівну, суддю Південно-західного апеляційного господарського суду;
  2. Філіпову Тетяну Леонідівну, суддю Північно-західного апеляційного господарського суду;

Від вищих спеціалізованих судів обрали:

  1. Чорну Валерію Вікторівну, суддю Вищого антикорупційного суду;

Від Верховного Суду:

  1. Бурлакова Сергія Юрійовича, суддю Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду;
  2. Кравчука Володимира Миколайовича, суддю Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду;
  3. Краснова Єгора Володимировича, суддю Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду;
  4. Остапука Віктора Івановича, суддю Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Зазначимо, що нині ​XVIII з'їзд суддів України завершив свою роботу.

Натомість Рада суддів України в період між з'їздами суддів України залишається вищим органом суддівського самоврядування. Зокрема РСУ організовує виконання рішень з'їзду суддів України та контроль за їх виконанням, а також вирішує питання про скликання з'їзду суддів України. 

Рубрика:
Суспільство

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: