Новини

Київ увійшов до топ-100 міст світу за якістю життя

Українська столиця увійшла до рейтингу кращих 100 міст для життя. Перше місце у списку зайняла столиця Фінляндії, а от Київ фактично замикає цей перелік.

Рейтинг складає консалтингова фірма Knight Frank, він охоплює 100 міст.

До трійки лідерів потрапили: фінляндські Гельсінкі, іспанський Мадрид та канадський Ванкувер.

Рейтинг міст за якістю життя розраховують за 4 показниками:

  • охорона здоров'я;
  • безпека;
  • якість повітря;
  • стійкість – екологічна та ринкова.

Київ посідає у цьому списку 99 позицію. Його випередила столиця ПАР – Йоганнесбург, а замкнув 100 міст нігерійський Лагос.

Індекс компанія Knight Frank визначає в рамках свого головного дослідження Wealth Report («Звіт про багатство»). Мета дослідження – виявити міста, які дозволяють громадянам досягти більш високого рівня добробуту.

Аналітик і керівник проєктів Cedos Павло Федорів застерігає, що з рейтингами міст варто бути обережними. Зокрема, інтерпретуючи або використовуючи рейтинги, варто пам'ятати про їхні обмеження: специфічні цілі і аудиторії, методологічні обмеження заохочують міста боротися за ресурси.

На результат дуже впливає рішення про те, які міста включати в дослідження, які дані використовувати, як ці дані організовувати і зважувати. Крім того, під час інтерпретації рейтингів не завжди приділяється достатньо уваги тому, що вони власне вимірюють, для якої саме аудиторії та ким створені.

За його словами, дослідження міст у формі індексів виникли для допомоги великим корпораціям з розміщенням капіталу, інвестицій та персоналу в різних країнах і містах в 1970-тих роках.

Свіжі дописи

  • Новини

Зимовий фінал: морози, лід і трохи снігу

Хоча лютий вже добігає кінця, зима вирішила не здаватися без бою. Ці вихідні принесуть справжній… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

На це немає жодного апетиту, – заявив Джонсон про нову допомогу Україні

Спікер Палати представників Сполучених Штатів Майк Джонсон заявив, що для ухвалення нового законопроєкту з масштабною… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

У Чернігові для поранених військових відкрили 16-й реабілітаційний центр мережі RECOVERY

У Чернігові Всеукраїнська мережа RECOVERY відкрила реабілітаційний центр, який став 16-м реабілітаційним центром мережі RECOVERY.… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

Розповів про свої переговори з Келлогом: Зеленський поговорив з президентами Франції та Фінляндії

Глава держави Володимир Зеленський провів телефонні розмови з президентами Франції Еммануелем Макроном та Фінляндії Александром… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

На Київщині внаслідок атаки рф зафіксовані пошкодження у двох районах, а на Харківщині пошкоджені будинки та автомобілі

У Київської області внаслідок атаки російських безпілотників зазнали пошкоджень лінії електропередач та приватний будинок. На… Читати більше

Friday February 21st, 2025
  • Новини

В Ужгороді забудовник засипав Чорні озера сміттям, завдавши місту збитків на понад 270 тисяч грн

В Ужгороді забудовнику, який засипав Чорне озеро будівельним сміттям, Держекоінспекція нарахувала 270 тисяч гривень збитків… Читати більше

Friday February 21st, 2025

Цей сайт використовує Cookies.