Україна залучила до концесії морського порту "Ольвія" провідного світового оператора: що відомо

У рамках концесії спеціалізованого морського порту "Ольвія", розташованого у Миколаєві "Укрзалізниця" співпрацюватиме з ТОВ "Кютерміналз Ольвія".
Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.
Повідомляється, що це проєктна компанія катарського портового оператора QTerminals W.L.L.
Міністр інфраструктури Владислав Криклій сказав, що катарська компанія QTerminals є провідним світовим оператором та управляє найбільшим торговим портом Катару – Хамад вартістю понад 7 млрд доларів.
"У межах цієї концесії проєктна компанія концесіонера ТОВ "Кютерміналз Ольвія" та Укрзалізниця співпрацюватимуть задля здійснення безперешкодних та регулярних залізничних перевезень на території міста Миколаїв та подальшого їх розвитку", – зазначив він.
Нагадаємо, договір про передачу в концесію спеціалізованого морського порту "Ольвія", розташованого у Миколаєві, був укладений 20 серпня 2020 року.
Відповідно до нього, катарська компанія QTerminals інвестує у розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім цього, не менше 80 млн грн буде вкладено в місцеву інфраструктуру.
Україна має намір у 2025 році повністю забезпечити себе газом власного видобутку
https://kosatka.media/uk/category/gaz/news/v-2025-g-ukraina-namerena-polnostyu-obespechit-sebya-gazom-sobstvennoy-dobychi-premer