Новини

На 19 станціях київського метро з’явилися дефібрилятори

«Київський міський центр громадського здоров'я» у межах проекту «РеаніМетро» закупив і передав Київському метрополітену 19 нових дефібриляторів — загалом столична підземка наразі налічує 52 станції.

Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Обладнання перебуває на платформах станцій «Лісова», «Дарниця», «Арсенальна», «Хрещатик», «Театральна», «Вокзальна», «Політехнічний інститут», «Шулявська», «Святошин», «Академмістечко».

Дефібрилятори з'явилися також на станціях «Почайна», «Контрактова площа», «Майдан Незалежності», «Площа Льва Толстого», «Олімпійська», «Лук'янівська», «Золоті ворота», «Палац спорту», «Осокорки».

Загалом «Київський міський центр громадського здоров'я» закупив і передав підземці вже 52 дефібрилятори. Передбачені проектом аптечки також розмістили на станціях. Наразі керівництво підземки думає над додатковою закупівлею обладнання. Водночас у метрополітені вказують, що переможець тендера з громадського бюджету не поставив дефібрилятори та не надав супровідні документи належної якості. Тому керівництво підземки підписало рекламації та подало претензію до постачальника.

Лідерка команди «РеаніМетро» Марія Назарова повідомила про те, що з вересня 2018-го по лютий 2019 року в метро померли 15 людей від причин, не пов'язаних із падінням на колії, і це лише з новин у ЗМІ. А до червня 2019-го метро взагалі не вело офіційної статистики смертей у метро, крім падінь на колії. Наявність такого апарата може врятувати людині життя. Нині працівники підземки проходять тренінги, аби знати, як користуватися дефібриляторами. Адже швидка дефібриляція подвоює шанси людини на виживання. Без масажу серця та дефібриляції шанси на виживання зменшуються на 7-10% з кожною хвилиною, зазначає «Американська асоціація серця».

Довідка. Дефібрилятор — невеликий апарат, призначений для надання екстреної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків. У випадках, коли між життям і смертю всього лише п'ять хвилин, врятувати людину за допомогою цього апарату може будь-хто.

Ми ще писали статтю: РеаніМетро. Як зробити підземку безпечною?

Свіжі дописи

  • Новини

Україна та Литва посилюють співпрацю у виробництві дронів, боєприпасів та засобів РЕБ

4 листопада в Києві відбулася зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова, міністра стратегічних галузей промисловості… Читати більше

Monday November 4th, 2024
  • Новини

Канада відправила Україні систему ППО NASAMS: має прибути до кінця року

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Сторони обговорили підтримку… Читати більше

Monday November 4th, 2024
  • Новини

Українські підлітки зможуть стати співавторами гайду про їхні права

Молодь може проголосувати за ті права, які вважає важливими для себе. В Україні запустили ініціативу… Читати більше

Monday November 4th, 2024
  • Новини

Україна та Світовий банк реалізують новий проєкт з підтримки приватного сектору: підписана угода на майже $600 млн

4 листопада керівництво Міністерства фінансів України, Міністерства економіки України та представники Світового банку підписали фінансові… Читати більше

Monday November 4th, 2024
  • Новини

BGV Group Management та SAGA Development уклали угоду про стратегічне партнерство

На початку жовтня 2024 року компанії BGV Group Management та SAGA Development підписали угоду про… Читати більше

Monday November 4th, 2024
  • Новини

Бербок: Ми збільшуємо гуманітарну допомогу Україні на додаткові 200 млн євро для екстреної зимової підтримки

Німеччина надасть Україні гуманітарну допомогу на 200 мільйонів євро напередодні зими. Про це заявила міністр… Читати більше

Monday November 4th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.