fbpx
Сьогодні
16:02 01 Бер 2021

НАЗК зупинило держфінансування партії "Слуга народу"

Фото: Главком

Національне агентство з питань запобігання корупції зупинило державне фінансування партії "Слуга народу".

Як передає пресслужба НАЗК відповідний наказ підписав очільник Нацагентства Олександр Новіков за результатами аналізу звіту партії.

В агентстві також зазначили, що виявили порушення порядку подання фінансового звіту партії про майно, доходи, витрати й зобов'язання фінансового характеру у звітах 11 політичних партій.

У зв'язку з виявленими порушеннями НАЗК склала адміністративні протоколи стосовно лідерів, зокрема, таких політичних партій: "Рух нових сил Михайла Саакашвілі", "ВО "Свобода", "Слуга народу", "Конгрес українських націоналістів".

Крім того, НАЗК виявило ознаки кримінальних правопорушень у звітах "Слуг народу" та ще двох політичних сил.

Відповідні матеріали агентство направляє до Національної поліції.

Як повідомлялося, згідно з законодавством державне фінансування статутної діяльності політичної партії зупиняється за рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції у разі: неподання політичною партією звіту про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у встановлений строк; подання партією звіту про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, оформленого з грубим порушенням встановлених вимог, або звіту, який містить недостовірні відомості про майно політичної партії чи кошти або витрати політичної партії в розмірі більше двадцяти розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного календарного року.

НАЗК приймає рішення про зупинення державного фінансування статутної діяльності політичної партії до усунення політичною партією причин, що зумовили зупинення державного фінансування її статутної діяльності.

У разі усунення політичною партією причин, які зумовили зупинення державного фінансування її статутної діяльності, Національне агентство з питань запобігання корупції не пізніш як через п'ять днів після отримання звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру з усунутими недоліками розглядає питання про відновлення державного фінансування статутної діяльності відповідної політичної партії. Державне фінансування статутної діяльності політичної партії відновлюється з початку кварталу, наступного за кварталом, в якому прийнято рішення про відновлення державного фінансування статутної діяльності політичної партії.

Державне фінансування статутної діяльності політичної партії зупиняється також у разі подання політичною партією до Національного агентства з питань запобігання корупції заяви про часткову відмову.

Рубрика:
Політика

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: