21:59 25 Лют 2021

"Шахтар" переміг "Маккабі": тепер він у 1/8 фіналу Ліги Європи

25 лютого в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу плей-офф Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та ізраїльським "Маккабі".

Перший поєдинок в Ізраїлі завершився перемогою "гірників" з рахунком 2:0, тому у чемпіона України була перевага.

"Гірники" впевнено почали поєдинок, але з часом у суперника почало виходити зламувати захист донеччан. Це призвело до ряду небезпечних моментів – особливо варто відзначити кутовий на 39-й хвилині, коли м'яч після двох ударів відскочив від поперечини та штанги воріт Трубіна.

Ще кілька разів у володіннях "Шахтаря" виникали небезпечні моменти, але зняти напругу вдалося в середині другого тайму. Захисник "Маккабі" зупинив Тете в своєму штрафному ціною фолу, а Жуніор Мораєс реалізував пенальті.

Цей гол став єдиним у грі, а "Шахтар" всьоме у своїй історії вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи/Кубку УЄФА. Жеребкування наступної стадії турніру відбудеться 26 лютого.