Про це пише The Verge.
Це остання спроба компанії розвінчати брехню і міфи про кліматичну кризу після критики з боку законодавців і вчених, занепокоєних тим, що корпорація допускає поширення неправдивої інформації на своїй платформі.
Наразі ярлики відображатимуться лише в повідомленнях користувачів з Великій Британії, але компанія планує почати їхнє використання і в інших країнах найближчим часом.
Facebook представив свій "Інформаційний центр науки про клімат" в США, Німеччині, Великобританії та Франції ще у вересні. Тепер соцмережа також розширює цю сторінку, щоб додати нову інформацію.
Стратегія компанії з боротьби з дезінформацією про клімат аналогічна тому, що вона робить щодо COVID-19. Facebook почав розміщувати перевірену інформацію про новий коронавірус у верхній частині своєї новинної стрічки в березні минулого року.
Торік на Facebook чинився сильний тиск з метою, щоб він краще перевіряв повідомлення про зміну клімату і не допускав поширення контенту, що вводить в оману. Нові лейбли здаються одним зі способів відповісти на заклики до корпорації вжити додаткових заходів.
Все почалося в серпні 2019 року — після того, як Facebook скасував рішення своїх фактчекерів оцінити статтю як неправдиву через додавання неточної інформації й ретельно дібраних даних про зміну клімату. В результаті E&E News повідомили, що Facebook створив своєрідну лазівку, яка звільнила статті з "власними думками" від перевірки фактів. Як повідомили представники компанії The Verge і The New York Times, це було частиною політики соцмережі.
Від керівників Facebook почали вимагати відповіді на запитання про політику перевірки фактів. У листі компанії, який опублікувало видання The Verge торік, стверджувалося, що "контент з чіткою думкою" зазвичай не підлягав перевірці фактів на їхній платформі. Крім того, за словами представників компанії, фактчекінг оминули й пости політиків.
У Facebook поки не уточнили, як вирішуватимуть, які дописи мають супроводжуватися відповідними ярликами.
На фронті минулої доби, 1 лютого, було зафіксовано 110 бойових зіткнень Сил оборони України з… Читати більше
У ніч проти 2 лютого війська рф атакували Україну 55 ударними безпілотниками типу Shahed, а… Читати більше
Членство в НАТО залишається одним із ключових елементів безпеки для України, а 800-тисячна українська армія… Читати більше
Командувач Сухопутних військ ЗСУ Михайло Драпатий засудив випадки нападів та вбивств військовослужбовців територіальних центрів комплектування,… Читати більше
У Повітряних силах ЗСУ показали траєкторією польоту російської керованої авіаційної бомби по Суджі Курської області… Читати більше
У Харкові в ніч на 2 лютого російські загарбники завдали удару безпілотником по Слобідському району,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.