Про це пише The Verge.
Це остання спроба компанії розвінчати брехню і міфи про кліматичну кризу після критики з боку законодавців і вчених, занепокоєних тим, що корпорація допускає поширення неправдивої інформації на своїй платформі.
Наразі ярлики відображатимуться лише в повідомленнях користувачів з Великій Британії, але компанія планує почати їхнє використання і в інших країнах найближчим часом.
Facebook представив свій "Інформаційний центр науки про клімат" в США, Німеччині, Великобританії та Франції ще у вересні. Тепер соцмережа також розширює цю сторінку, щоб додати нову інформацію.
Стратегія компанії з боротьби з дезінформацією про клімат аналогічна тому, що вона робить щодо COVID-19. Facebook почав розміщувати перевірену інформацію про новий коронавірус у верхній частині своєї новинної стрічки в березні минулого року.
Торік на Facebook чинився сильний тиск з метою, щоб він краще перевіряв повідомлення про зміну клімату і не допускав поширення контенту, що вводить в оману. Нові лейбли здаються одним зі способів відповісти на заклики до корпорації вжити додаткових заходів.
Все почалося в серпні 2019 року — після того, як Facebook скасував рішення своїх фактчекерів оцінити статтю як неправдиву через додавання неточної інформації й ретельно дібраних даних про зміну клімату. В результаті E&E News повідомили, що Facebook створив своєрідну лазівку, яка звільнила статті з "власними думками" від перевірки фактів. Як повідомили представники компанії The Verge і The New York Times, це було частиною політики соцмережі.
Від керівників Facebook почали вимагати відповіді на запитання про політику перевірки фактів. У листі компанії, який опублікувало видання The Verge торік, стверджувалося, що "контент з чіткою думкою" зазвичай не підлягав перевірці фактів на їхній платформі. Крім того, за словами представників компанії, фактчекінг оминули й пости політиків.
У Facebook поки не уточнили, як вирішуватимуть, які дописи мають супроводжуватися відповідними ярликами.
Уряд змінив умови, за яких підприємства можуть бронювати працівників від мобілізації. А з 1 грудня… Читати більше
У 2025 році видатки на ветеранську політику пропонується встановити на рівні 10,7 млрд гривень. Як… Читати більше
У Чернігівській області помітили російський триколор, який встановлений неподалік кордону на зруйнованому мосту через річку… Читати більше
На фронті російські війська взяли за тактику переодягатися у форму Збройних сил України. Проте українські… Читати більше
Існує безліч причин, через які жінки обирають змішане вигодовування. Коли воно необхідне, як його правильно… Читати більше
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації Збройних сил України бронеавтомобіль підвищеної прохідності "Зубр", який… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.