Про це вона сказала в інтерв'ю "Восточному варианту".
"Якщо бути відвертою, я не сильно мрію і фантазії в цьому напрямку, хоча б для того, щоб не мати болючих розчарувань. Насправді для мене зараз було б дуже важливим результатом і добрим знаком, якби відкрили ці нові КПВВ. У мене б з'явилось більше розуміння, що це все має сенс, що процес живий, не заблокований повністю, що на це варто витрачати час і зусилля. Сказати, що я бачу у форматі Тристоронньої контактної групи розв'язання конфлікту чи настання миру, деокупацію — ні. Я намагаюсь не плекати ілюзій у цьому напрямку і сприймати усе, що відбувається, максимально реалістично, щоб це ефективно використовувати.
Моя мотивація участі у цьому процесі така: якщо моя участь зможе вплинути, принаймні в якихось окремих питаннях поліпшити життя людей в окупації або на прифронтових територіях, то це буде дуже хороший результат. Це може стосуватися окремих категорій, для мене це не принципово. Хочеться знати, що ця робота принесе користь", — прокоментувала вона.
Юлія Красільникова народилася у місті Довжанськ (тоді Свердловськ) Луганської області. У Луганську працювала у правозахисній організації "Поступ". Була учасницею луганського Євромайдану.
Після окупації виїхала з міста та стала співзасновницею Благодійного фонду "Восток SOS".
З 2014 року працювала у найвіддаленіших прифронтових селах, на лінії розмежування, організовувала допомогу переселенцям.
Також займалася документування порушень прав людини в ході збройного конфлікту, допомагала у звільненні заручників, підтримувала їхні сім'ї та сім'ї зниклих безвісти, а також неодноразово брала участь у міжнародних моніторингових місіях.
З березня 2020 року — голова правління Благодійного фонду "Восток SOS".
Кандидатуру Юлії підтримали благодійні та громадські організації.
Україна цього тижня повернула ще двох українських дітей з окупованого Росією Маріуполя. Про це у… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський прокоментував зміни підходів до управління в ЗСУ, які окреслені у другому пункті… Читати більше
Щороку в четверту суботу листопада Україна та світ вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і… Читати більше
У Києві відбулася конференція «Презентація реєстру Музейного фонду України». Це підсумковий захід проєкту «Впровадження системи… Читати більше
За час роботи ініціативи «Зерно з України» вдалося врятувати від голоду 20 мільйонів людей, наголосив… Читати більше
Вперше британський журнал Times Higher Education представив Interdisciplinary Science Rankings 2025, де оцінив внесок університетів… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.