Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час брифінгу.
«У Києві останніми днями кількість хворих на коронавірус, на жаль, збільшується.
Усього за період пандемії в столиці 2 564 летальних випадки від вірусу. А підтверджених випадків захворювання в місті на сьогодні 133 891», – повідомив Кличко.
Серед тих, хто захворіли:
Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 111, Дніпровському – 82 та в Деснянському районі – 79 випадків.
Збільшилась і кількість госпіталізованих. До лікарень столиці минулої доби потрапили 79 пацієнтів. Інші – на самоізоляції під контролем лікарів.
Одужали за добу в Києві 897 людей. Усього коронавірус подолали 91 037 мешканців столиці.
«У стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 1065 хворих на коронавірус. Із них двоє дітей. 676 пацієнтів – у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 819 людей. Під апаратами ШВЛ – 27 хворих.
Заповненість ліжок в комунальних медзакладах Києва – майже 27 відсотків», – зазначив мер.
Війська рф у ніч проти 24 лютого запустили по Україні 185 ударних безпілотників типу Shahed… Читати більше
У Празі відбувся багатотисячний мітинг на підтримку України за участі дітей, яких повернули з депортації.… Читати більше
У понеділок вранці, 24 лютого, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та голова Євроради Антоніу… Читати більше
Німеччина підрахувала результати дострокових виборів до Бундестагу у всіх 299 округах. Блок Християнсько-демократичних та Християнсько-соціальних… Читати більше
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.