Фото un.org
Про це йдеться в прес-релізі представництва ЄС в Україні.
"ЄС і Європейське регіональне бюро ВООЗ співпрацюватимуть для забезпечення масштабної підтримки введення вакцини проти COVID-19 і проведення вакцинації в Україні. Проект, що фінансується ЄС і реалізується ВООЗ, охоплюватиме всі етапи, забезпечуючи "комплексну" підтримку впровадження вакцини проти COVID-19 і проведення вакцинації, а також стане значним внеском у зміцнення рутинної системи імунізації", – йдеться в прес-релізі.
Як зазначається в документі, ВООЗ реалізовуватиме проект протягом трьох років з метою підтримки країн Східного партнерства в підготовці, впровадженні та моніторингу розгортання вакцинації проти COVID-19 у рамках ініціативи, яку фінансує Європейський Союз розміром EUR40 млн.
У свою чергу представник ВООЗ і глава Національного бюро ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт сказав, що завдяки такій щедрій підтримці та співпраці з ЄС ВООЗ може розширити свої зусилля з підтримки України, щоб можна було якнайшвидше і якнайефективніше охопити вакцинами тих, хто їх найбільше потребує. "Наші спільні та багаторічні зусилля підтримають запровадження вакцин і проведення вакцинації проти COVID-19 в Україні, а також посилять загальну програму імунізації в середньостроковій перспективі", – наголосив він.
Повідомляється, що спочатку кошти буде використано на підтримку першого етапу підготовки й розгортання з акцентом на найближчі потреби в таких стратегічних програмних напрямах, як планування, обладнання/матеріали, підготовка медпрацівників і проведення інформаційних кампаній.
Спецпредставник президента США з питань України та росії Кіт Келлог сьогодні прибув до України. Завтра… Читати більше
Львівський п’ятикласник Роман Терлич за виграні на олімпіаді «Квести і Тести» 50 000 гривень купив… Читати більше
Айтівець Олександр Павелко та дизайнерка Єлизавета Горбачова створили застосунок «ПДР.ai» зі штучним інтелектом та віртуальним помічником. Додаток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте. Про це… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц відкинув заяви Трампа про те, що президент України Володимир Зеленський є… Читати більше
19 лютого прем'єрка Данії Метте Фредеріксен заявила про збільшення оборонного бюджету країни на 2025-2026 роки на тлі… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.