Про це інформує пресслужба Київської міської прокуратури.
"Затримано та повідомлено про підозру одному із заступників директора держпідприємства "Украерорух", викритого у закінченому замаху на шахрайське заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах", – йдеться у повідомленні.
Встановлено, що протягом 2019 року підозрюваний, ввівши в оману фермерів, обіцяв їм сприяння в отриманні дозволу на користування земельними ділянками площею 2000 га, що розташовані на території Полтавської області та належать одному з державних підприємств, для оброблення та висадження сільськогосподарських культур.
За свої послуги чоловік, який раніше працював начальником регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, зажадав отримати від фермерів грошові кошти у сумі 100 тис. дол. При цьому жодних можливостей виконати обіцянки чоловік не мав, а своє сприяння пояснював начебто наявними у нього впливовими зв'язками за попереднім місцем роботи.
Затримали посадовця після передачі частини обумовленої суми, а саме 70 тис. дол. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.
Украерорух обіцяє сприяти слідству у разі підтвердження інформації про вчинення злочину його співробітником
В офіційній заяві, оприлюдненій на сайті підприємства, Украерорух зазначає, що інформація про повідомлення заступнику директора підозри у шахрайстві не має відношення до функціонування Украероруху, але підприємство готове сприяти слідству.
"Украерорух не здійснює діяльності, пов'язаної з отриманням дозволів на користування земельними ділянками, обробкою та висадженням сільськогосподарських культур, фермерськими господарствами", – зазначили там.
Водночас запевнили, у разі підтвердження інформації про вчинення протизаконних дій будь-яким співробітником підприємства адміністрація сприятиме слідству відповідно до чинного законодавства.
Збройні сили України незважаючи на складну геополітичну ситуацію у світі в контексті російсько-української війни мають… Читати більше
Співробітники правоохоронних органів проводять перевірку за фактом виконання пісень російською мовою в розважальному закладі на… Читати більше
У Києві відбувається Форум "Україна. Рік 2025". Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак заявив під час… Читати більше
На Берлінському міжнародному кінофестивалі уперше показали український документальний фільм "Стрічка часу". Перед великою прем'єрою на… Читати більше
Нещодавно на виставці Defense Tech Innovations Forum 2025 представили сотні технологічних розробок для фронту –… Читати більше
23 лютого керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністерка економіки Юлія Свириденко матимуть новий раунд… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.