На брифінгу в середу в Києві, коментуючи ситуацію з рішенням суду про повторне примусове приведення Вовка до суду для обрання йому запобіжного заходу, Ситник нагадав, що в справі судді ОАСК "НАБУ і САП фактично одні проти величезної системи інших органів", пише Інтерфакс-Україна.
"Ситуація ускладнюється тим, що у нас відсутній керівник САП. Максим (в.о. керівника САП Максим Грищук – ІФ) не має права підписувати цілу низку процесуальних документів, які стосуються спеціальних суб'єктів, зокрема і суддів. І тут, на жаль, на сьогодні, ми повністю залежимо від Офісу генерального прокурора", – пояснив директор НАБУ.
У цьому контексті він додав: "Прогнозувати, що буде далі, ми не можемо. Ви бачите, в яких умовах детективи працюють у цій справі, як вручають повістки".
Він пояснив, що цим також ускладнюється і доставка до суду Вовка для обрання йому запобіжного заходу.
"Є рішення про примусовий привід, яке прокоментовано одним із підозрюваних, він сказав, що фактично плювати на нього хотів, тому що вважає його незаконним. Але питання полягає в тому, що щоб виконати примусовий привід, нам треба розуміти, де людина перебуває", – додав Ситник.
При цьому він нагадав, що також складності у цій справі й із продовженням терміну досудового розслідування, оскільки рішення приймають в Офісі генпрокурора.
"Ми просили продовжити термін (розслідування – ІФ) на шість місяців, нам продовжили на два місяці, і знову-таки це багато в чому обмежує", – наголосив директор НАБУ.
3 лютого ВАКС дозволив примусово доставити голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка на судове засідання для обрання запобіжного заходу.
15 січня Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та продовжив розслідування справи щодо так званих плівок ОАСК на два місяці – до 17 березня.
23 грудня 2020 року детективи НАБУ вручили особисто голові Окружного адмінсуду Києва Вовку повістку про виклик до Вищого антикорупційного суду на 5 січня. Однак той до суду не прибув.
У столиці з 3 по 6 березня пройде карʼєрний фестиваль JOB EXPO, на якому учасники… Читати більше
Експерти Інституту вивчення війни припускають, що кремль, імовірно, намагається показати, що Китай більше поділяє позицію… Читати більше
На Лиманському напрямку російські окупанти великими силами тиснуть на українських захисників. Проте Сили оборони не… Читати більше
Одним із ключових векторів роботи Кабінету Міністрів залишається посилення самодостатності України. На закупівлю безпілотників уряд… Читати більше
У 2024 році на закупівлі безпілотників у Prozorro уклали угод на 15,4 млрд грн. Це… Читати більше
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Збройних сил України логістичний наземний роботизований… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.