fbpx
Сьогодні
16:54 08 Лют 2021

У Зеленського розповіли про співпрацю з МКЧХ та Червоним Хрестом України

English version here

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець провів зустріч із заступником голови делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Даніелем Бунскогом та генеральним директором Національного комітету Товариства Червоного Хреста України Максимом Доценком.

Про це пише Офіс Президента. 

Учасники зустрічі обговорили перспективи та шляхи подальшого розвитку й поглиблення відносин між Україною та складовими міжнародного гуманітарного руху Червоного Хреста.

Під час розмови особлива увага приділялася гуманітарній співпраці при поверненні громадян України, які перебувають у полоні та в таборах, та подальшій їхній реабілітації на території України.

Роман Машовець відзначив, що повернення громадян України, які потрапили у скрутне становище, є одним із пріоритетних напрямків роботи, визначених Президентом України Володимиром Зеленським. За останній час Україна продемонструвала свою тверду позицію в цьому напрямку й надалі активно працюватиме з метою захисту та підтримки українців в усьому світі. Співпраця з Червоним Хрестом допоможе підтримати гуманітарний компонент під час проведення заходів щодо повернення українців та в їхній подальшій реабілітації на території України.

Даніель Бунског наголосив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні має позитивний досвід співпраці й зацікавлений у подальшому поглибленні взаємовідносин відповідно до основних принципів діяльності Червоного Хреста.

Максим Доценко додав, що Червоний Хрест України плідно взаємодіє з органами виконавчої влади. Особливо відзначено роль гуманітарних проектів, які започатковуються разом з Міністерством у справах ветеранів.

Заступник керівника Офісу Президента окреслив подальші напрямки співпраці та відповідальних осіб для роботи над практичними аспектами взаємодії в питаннях гуманітарної співпраці між Україною, МКЧХ та Червоним Хрестом України.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: