Про це повідомляє УНІАН.
Так, на 15:00 у Вищому антикорупційному суді було заплановано розгляд клопотання про обрання Вовку запобіжного заходу у вигляді застави.
Однак суддя не з'явився на це засідання, попри рішення ВАКС про примусовий привід.
Прокурор САП Олег Макар повідомив, що детективи НАБУ не знайшли Вовка за всіма відомими їм адресами.
У судовому засіданні оголошено 10-хвилинну перерву.
3 лютого ВАКС дозволив примусово доставити голову Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка на судове засідання для обрання запобіжного заходу.
15 січня Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та продовжив розслідування справи щодо так званих плівок ОАСК на два місяці – до 17 березня.
23 грудня 2020 року детективи НАБУ вручили особисто голові Окружного адмінсуду Києва Вовку повістку про виклик до Вищого антикорупційного суду на 5 січня. Однак той до суду не прибув.
У лютому 2024 року онлайн-медіа “Східний Варіант” запустило гарячу лінію “HelpPrint” для надання інформаційної допомоги… Читати більше
У ніч проти 5 лютого війська рф атакували Україну 2 балістичними ракетами, 104 ударними безпілотниками… Читати більше
Президент США Дональд Трамп підписав низку важливих указів, що стосуються Близького Сходу, зокрема політики щодо… Читати більше
У ніч проти 5 лютого в Краснодарському краї російської федерації пролунали вибухи, внаслідок чого спалахнула пожежа… Читати більше
На фронті минулої доби, 4 лютого, було зафіксовано 85 бойових зіткнень Сил оборони України з… Читати більше
У ніч на 5 лютого російські загарбники атакували безпілотниками Україну, внаслідок чого у Харкові були… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.