fbpx
Сьогодні
16:06 07 Лют 2021

Екорішення: Прага запроваджує нову автоматизовану технологію збору відходів

Навесні цього року столиця Чехії впроваджує інноваційне рішення – автоматизований збір відходів, що динамічно реагуватиме на зміни у виробництві відходів та інфраструктурі міста.

Про це повідомляє Recycling-magazine.

Динамічний збір відходів є частиною амбіційного проекту Sensoneo. Проект співфінансується програмою Європейської інноваційної ради Horizon2020.

Завдяки проекту, місто Прага зможе систематично зменшувати вплив на навколишнє середовище, пов'язане з процесом збору відходів, максимізувати ефективність наявних транспортних засобів (вантажівок) та використовувати гнучкість у разі непередбачуваних змін.

"Міста у всьому світі стикаються з проблемами, пов'язаними зі зростаючим урбанізмом, збільшенням обсягів відходів та недостатньою гнучкістю, що нині ще більше підкреслюється внаслідок триваючої пандемії. Інноваційні технології, які ми перевіримо під час пілотного проекту, відповідають стратегії Праги, орієнтованій на стійкість та кругову економіку. Я впевнений, що цей проект сприятиме нашому плану зробити Прагу активним ініціатором зелених технологій", – заявляє Петр Глубучек, заступник мера Праги.

Прага запроваджує нову автоматизовану технологію збору відходів у місті

Проект є безпрецедентним та унікальним за своїми масштабами. Він включає в себе:

✅ Аналіз ефективності збору всіх відходів з використанням унікального методу Sensoneo, заснованого на обробці всіх наявних на даний момент даних, що стосуються контейнерів, транспортних засобів та реалізованих маршрутів. Це дозволить виявити слабкі місця та можливості для економії та покращення якості обслуговування.

✅ Відкриття нових велосипедних маршрутів з метою зменшити кількість транспортних засобів, що використовуються під час збору відходів.

✅ Збір відходів за допомогою автоматизованих маршрутів (гнучко відображаючи щоденні специфічні потреби) за допомогою навігації Sensoneo, яка спеціально розроблена для унікальних вимог індивідуальних транспортних засобів для збору сміття -> це полегшує працевлаштування водіїв без попереднього досвіду водіння в певних районах чи на окремих маршрутах.

✅ Підсумкове оцінювання – продемонструє економію (час, вартість, паливо, викиди) із порівнянням "до – після".

Проект також включає моніторинг у реальному часі 550 контейнерів для електронних відходів за допомогою сенсорів Sensoneo для оптимізації збору відходів, забезпечення достатньої кількості вільних ємностей для громадян і, таким чином, підтримки переробки цього товару. Операційна частина проекту займе один рік. Таким чином, місто Прага отримує унікальну можливість випробувати наживо технологію, яка має на меті подолати поточні проблеми відходів у містах. Етап підготовки проекту триває, а початок експлуатаційного етапу заплановано на березень 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Трохи правди про Чехію

Чехія багата країна - може собі дозволити гратись в екорішення і притулки для собак.

Зарплата у Чехії заробітчан від 40 тис в місяць на гривні. Ще15-20 забирає клієнт-паразит.

Доречі цікаво і сімшно як українські гарнтоїдські організації борються за рівно оплату праці чоловіків і жінок на фоні Чехії. В Україні єдина проблема жінок - це низька зарплатня і бюрократія. Навпаки з чим зустрічався - це розподіл робіт для жінок завжди легші, а якщо однакова то однакова і зарплатня і ще допомога та легші умови. Менше в цілому жінки отримують лише через небажання чи фізичну неможливість працювати на важчих і відповідно вищеоплачуваних роботах.

А що в Чехії? В Чехії жінки-заробітчаник з України мають в два рази менше за ту саму роботу і там немає ніяких поблажок для жінок. Чеські компанії наймють заробічанок гріпами через клієнтів-паразитів, легальна криша чого "агенції". Вважається що жінки рідко шукають заміну клієнту-паразиту і більше привязуються до одного місця роботи - от клієнт паразит і жінок обдирає в два рази що платить за роботу чеська компанія. Причому мафія в Празі уся кавказька і там немає ніякого жалю. Ось де варто питати за рівну оплату праці чоловіків і жінок.

Подібна ситуація з матірю побитого підлітка у Парижі, якій не співчувають. Вона не спроста жоната на арабі. Арабські банди тримають "чорні квартали" Парижа, де селять українок такі клієнтки як вона і відповідно додатково платять що б пройти по вулиці, обіцяючи звісно інше. Париж - одне з найгірших місць для заробітчанок в Європі в плані безпеки.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: